Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Новият форум ми напомня...

Публикувано от 4ovek 
Новият форум ми напомня...
08-09-2005 - 16:03:27
...за борбата срещу тероризма. Малко се чувствам така сякаш ме следят с това "Потребители on-line". Все едно докато пиша и някой ми наднича зад гърба.
ДА не въведете и отпечатъци от пръсти и сканиране на ретината както сте тръгналиsmiling smiley
Re: Новият форум ми напомня...
08-09-2005 - 16:11:45
Можеш да си настроиш да не те показва май - от настройките в "моя профил" - "редактиране на настройки за достъп" - "видима активност" - махаш чекнатото и би трябвало да не се вижда

Ама знае ли човек smiling smiley)))
Re: Новият форум ми напомня...
08-09-2005 - 16:22:54
Няма да го пробвам - щом Тинки, ти и други постоянни участници не се криете ще се чувствам като воайор ако се скрия. Аз по-принцип от хората, които пишат не ми се ще да се крия. Потайността ми е заради тези, които само гледат и нищо не пишат, а те май са повече. Каквото повикало - такова се обадилоsmiling smiley
Re: Новият форум ми напомня...
08-09-2005 - 16:23:19
Забравих - благодаря за съвета как мога да се скрияsmiling smiley
Re: Новият форум ми напомня...
08-09-2005 - 17:00:15
Ами те хората от нас с теб не могат да вземат думата май smiling smiley аз тържествено обещавам да пиша по-малко, че облаците на хоризонта ми се сгъстяват... работа колкото щеш! Освен ако не бъда силно провокирана от нещо - което не е трудно да стане, съдейки от досегашния си опит smiling smiley
Re: Новият форум ми напомня...
08-09-2005 - 17:20:25
Моля, пак заповядай smiling smiley
Re: Новият форум ми напомня...
08-09-2005 - 18:53:19
Иимат късмет, че не е на живо та могат да се включат все пакsmiling smiley Все не мога да се отърва от навика да взимам думата и да не я давамsmiling smiley Сигурно ще трябва да търся специализирана помощ - ако имаш връзки моля помагайsmiling smiley
Re: Новият форум ми напомня...
09-09-2005 - 18:49:35
Дано се разпръснат облаците над хоризонта бързо, че да не ти пожелавам някой да те провокира докато имаш много работаsmiling smiley

[bgcolor=red][li]
null
[/bgcolor]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход