Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?

Публикувано от websiteget.com 
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
29-01-2014 - 15:41:39
Хахах,нали въпроса е сайта Ви да се посещава,естествено ,че е много лесно да се направи..а после? Ще стоите да си го гледате,ще разпращате покани по фейса?А рекламите в гугъл колко струват? За една продажба?Нещо еднократно?
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
30-01-2014 - 14:28:56
Тук изхождате от идеята, че един сайт е много пари. Реално можете да си го направите безплатно без да имате понятие от програмиране. Вариантите са много - блоггер, wordpress.com, 000webhost, weebly.com и прочие такива услуги са абсолютно безплатни. Аз не съм брокер, в момента съм купувач и в същото време изработвам сайтове на клиенти, но нещата са на по-сериозно ниво. Не мисля че ви трябва корпоративен сайт за един имот, няма голяма логика освен ако не продавате дворец winking smiley
Да добавя, че и сайт като имоти.нет можете да си направите с опънсорс продукти и минимална инвестиция най-вече за време и хостинг.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-30 14:30 от mazoku.
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
12-11-2014 - 16:39:49
avatar
За един имот,не си струва да се прави цял сайт.
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
13-11-2014 - 11:54:56
avatar
Времето, което ще отнеме направата на един сайт, може да е достатъчно за да се продаде имота. Затова мисля, че не си заслужава усилието и парите.
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
14-11-2014 - 10:02:53
avatar
Аз не мога да разбера, дали тук става дума само за един имот или по принцип за няколко. На мен специално идеята ми допада и ако има човек, който да направи хубав сайт, защо не, то това би било само от полза, няма да е в минус.
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
24-11-2014 - 12:54:57
avatar
Аз по-скоро не виждам ползата от едно такова нещо, само губене на време и средства. Има толкова много сайтове за имоти и какво ли не, може би много по-лесно би ти се продал имота в един специализиран сайт, в който хората влизат с тази идея и си го знаят и всичко.
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
15-12-2014 - 12:14:08
avatar
Щом човек може, защо да не го направи.
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
17-12-2014 - 12:40:47
С малка инвестиция може да се направи сайт. Като идеята му трябва да бъде да се представи имота по-поразличен начин от този който предлагат сайтовете за продажба на имоти. Тоест: повече информация, повече снимки и с по-добро качество, форматиран текст за да се наблегне на важните неща. Ако се направи така, то за мен има смисъл.

Аз се занимавам с направата на сайтове и знам колко време и средства отнемат. Смятам, че не е загуба на време и средства.

Естествено, ако сайта просто се направи и си седи така в нищото ефекта му изчезва. Най-лесното е да се сложат линкове в обявите пуснати в специализираните сайтове (както казах, за повече информация и по-добра нагледност). Ако имота се продава от брокер, то той ще си сложи комисионна. Същата тази сума може да се вложи в реклама (не смятам, че е чак толкова скъпа).
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
17-12-2014 - 16:20:58
Quote
nMarketbg
С малка инвестиция може да се направи сайт. Като идеята му трябва да бъде да се представи имота по-поразличен начин от този който предлагат сайтовете за продажба на имоти. Тоест: повече информация, повече снимки и с по-добро качество, форматиран текст за да се наблегне на важните неща. Ако се направи така, то за мен има смисъл.

Аз се занимавам с направата на сайтове и знам колко време и средства отнемат. Смятам, че не е загуба на време и средства.

Естествено, ако сайта просто се направи и си седи така в нищото ефекта му изчезва. Най-лесното е да се сложат линкове в обявите пуснати в специализираните сайтове (както казах, за повече информация и по-добра нагледност). Ако имота се продава от брокер, то той ще си сложи комисионна. Същата тази сума може да се вложи в реклама (не смятам, че е чак толкова скъпа).

Именно
Re: Дали направата на уеб сайт с цел продажба на имот си заслужава ?
21-01-2015 - 14:29:20
avatar
Аз имах и не ми свърши никаква работа sad smiley Може би е въпрос на маркетинг.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход