Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прескочете пльокерите, работете само с адвокати за да избегнете проблеми при покупка или продажба на НИ.

Публикувано от 149лв.\м2 
Още когато обяви, че си го рекламираш сам, нямаше нужда от всичките ти десетки редове тук, за да разбера що за индивид си, NIKI1976, вероятно сам си сменяш накладките на колата и жена ти сама си боядисва косата. Нормално за такива като теб, дето обичат да поучават , но другите са "дървени философи". Смях.
Моля, спрете с личните си нападки до тук. Всеки лесно може да каже колко повече е от който и да е друг! Поддържайте коректния тон и коментирането на темите в помощ на събеседниците си!
Quote
pg1
Поне да имахте дар-слово.
Дали аз живея по този начин в апартамент, в който не се живее от година и три месеца - не знам - ти си правия (правата).
Но по-добре в собствен такъв, отколкото под наем с още 10 циганета като Вас - от дълбоката провинция. Само и само да сте в Софията - та ще се пръсне по шевовете от вас - така да знаеш.
Сега пък никой не го иска - явно отново компетентност по случая.
До сега беше цената, после лошото място, сега миризмата - истината е че не Ви даваме паричките, за които ни молите - така е - просто е.
А вие наистина молите - "ще ни дадете ли нещо от продажбата......ами то така се прави......ние го предлагаме......" Вехти шегаджийски историйки.
И не ми викай "бе" - така ще викаш на някой друг.


Да прав сте, нямам дар слово................ но повярвайте ми, две думи са ми напълно достатъчни, за да Ви скапя офертата smiling smiley.......... Дискретно ви намекнах, че ви е мръсно жилището, вие предпочитате да "размахате" ароматите му тук; намекнах ви да проветрявате, вие ме уверявате, че си ви харесва застоялия въздух................. ами, това си е ваш избор! Само, че Господине, купувача не иска да плати за вашата мръсотия и мебели от 50 години!
Хайде успех![/quote]

Кое да скапете?
Отново не ви разбрах - както и повечето тук.
Но няма проблем - свикнали сме на изказани - недоизказани бръщолевици.
Надявам се поне у вашия апартамент (жилище) в което се живее да ухае прилично, защото явно не сте разбрали нищичко - това е жилище, което не се обитава почти 2 години!!! Но наистина няма значение.
Останете си със здраве.
Quote
spgufi
Още когато обяви, че си го рекламираш сам, нямаше нужда от всичките ти десетки редове тук, за да разбера що за индивид си, NIKI1976, вероятно сам си сменяш накладките на колата и жена ти сама си боядисва косата. Нормално за такива като теб, дето обичат да поучават , но другите са "дървени философи". Смях.

Защо да не го рекламирам сам?
Защото ти не си ми позволил ли?
Или защото смяташ че ти си БОГ-а на имотите, и само ти го можеш?!
Наистина звуши смешно.
За накладките не се притеснявай, а жета ми не си боядисва косата - не е необходимо - не съди по своята, ако имаш такава, или пък по упражнението ти да боядисваш своята коса:}!
И ти си наистина първият, разбрал що за индивид е някой по интернет - отново аплодисменти.
Та значи доколкото разбирам е следното - перфектен брокер, незаменим професионалист, интернет врачка, самовлюбен неосъзнал се егоист, изявен критик, зависим от интернет, и прочие - това наистина се казва ПЕРФЕКТНОСТ!
Желая ти здраве, наистина.
Другото явно си го имаш в излишък, а и ми втръсна да падам до нивото на хора като теб и да си губя времето.
Приятен и спорен ден.
Quote
NIKI1976
Quote
pg1
Поне да имахте дар-слово.
Дали аз живея по този начин в апартамент, в който не се живее от година и три месеца - не знам - ти си правия (правата).
Но по-добре в собствен такъв, отколкото под наем с още 10 циганета като Вас - от дълбоката провинция. Само и само да сте в Софията - та ще се пръсне по шевовете от вас - така да знаеш.
Сега пък никой не го иска - явно отново компетентност по случая.
До сега беше цената, после лошото място, сега миризмата - истината е че не Ви даваме паричките, за които ни молите - така е - просто е.
А вие наистина молите - "ще ни дадете ли нещо от продажбата......ами то така се прави......ние го предлагаме......" Вехти шегаджийски историйки.
И не ми викай "бе" - така ще викаш на някой друг.


Да прав сте, нямам дар слово................ но повярвайте ми, две думи са ми напълно достатъчни, за да Ви скапя офертата smiling smiley.......... Дискретно ви намекнах, че ви е мръсно жилището, вие предпочитате да "размахате" ароматите му тук; намекнах ви да проветрявате, вие ме уверявате, че си ви харесва застоялия въздух................. ами, това си е ваш избор! Само, че Господине, купувача не иска да плати за вашата мръсотия и мебели от 50 години!
Хайде успех!

Кое да скапете?
Отново не ви разбрах - както и повечето тук.
Но няма проблем - свикнали сме на изказани - недоизказани бръщолевици.
Надявам се поне у вашия апартамент (жилище) в което се живее да ухае прилично, защото явно не сте разбрали нищичко - това е жилище, което не се обитава почти 2 години!!! Но наистина няма значение.
Останете си със здраве.[/quote]


А и още нещо: Моля да предадете на този ваш познат брокер, ако обича да свали предлагането на имота ми - дано вас послуша.
Тъй като на всички когато им кажеш че не си доволен от тях започват да се цупят.
Предварително ви благодаря.
Ама имаш пълно право да си го рекламираш сам, никой не може да ти го забрани, единственото, което следва от това /според мен !/ е, че докато не се научите, че всеки трябва да си гледа работата и че за тази работа си има АНИ, както за ремонта на колата си има монтьори, ще важи онази стара приказка - " В тази държава всеки работи работа, що не му е работа и кой кво докачи - влачи !". Апропо, склонен съм вече да отговоря по друг начин на въпроса - "Мен ли визираш като комплексар ?".
Quote
spgufi
Още когато обяви, че си го рекламираш сам, нямаше нужда от всичките ти десетки редове тук, за да разбера що за индивид си, NIKI1976....

Всеки има право да продава имота си както намери за добре. Сам или с посредник.
Ако се продава с посредник, то той щеше да отговори на всички твои въпроси "НИКИ".
Нямаше да се допитваш до форума и да търсиш "дали нещо не е наред".
Тук във форума е възможно да получиш "съвети" от всеки - дали са точни, времето ще покаже.
Щом твърдиш за извършени десетки огледи - на прав път си.
Критериите за продажба са два:
1 - колко сериозни купувачи са гледали имота ти.
2 - колко от тях са ти предложили офертна цена
Всичко друго е ала бала.

Пожелавам ти успех в продажбата.
Quote
spgufi
Ама имаш пълно право да си го рекламираш сам, никой не може да ти го забрани, единственото, което следва от това /според мен !/ е, че докато не се научите, че всеки трябва да си гледа работата и че за тази работа си има АНИ, както за ремонта на колата си има монтьори, ще важи онази стара приказка - " В тази държава всеки работи работа, що не му е работа и кой кво докачи - влачи !". Апропо, склонен съм вече да отговоря по друг начин на въпроса - "Мен ли визираш като комплексар ?".

Ето - отново не можеш да приемеш че сте излизни - ама напълно.
Доста хора са го казали преди мен, и доста ще го кажат отново, и отново - бъдете сигурни.
И си прав, че в тази държава "Всеки се занимава с това, от което не разбира"*sos*
Затова сме на това дередже.
Защото не може някой да се натресе в личното имущество и желание на хората, и да им "посочва" пътя на реалната икономика. Защото всички са едва ли не тъпанари и простаци, само АНИ са можещи.
А дали се опитвате чрез посредничество (дори и думата звучи грозно - посредствен) да извлечете полза за себе си - мисля че хората вече осъзнаха грешките си да ви се доверяват - ще го осъзнаете - даже да ви е нужно време*angel*
Просто го разберете - не може да се сравнявате дори с монтьорите за коли - защото на тях им е необходим акъл и познания по определена област - двигател, трансмисия, части и детайли - а за тези познания си има определени специалности, изучавани н определени за това учебни заведения.
А на АНИ какво им е необходимо - едно офисче, достъп до интернет, телефон и многоооооооооооооооооооо свободно време да обикалят и се наслаждават на архитектурния пейзаж по градовете. И току някой виж се е смилил и им е дал едни 3% подеяния - защото не им се занимава да отидат до АП, Топлофикация, ЧЕЗ (или друго енерго), ВИВАКОМ, да запази дата при нотариус и т.н.
И какво излиза накрая от така описваните дотук АНИ-та - напълно зависими посредници от доброжелателни и наивни хора.
Запомнете го накрая, колкото и да не ви се иска.
Бъдете здрави.
Quote
TZARS
Quote
spgufi
Още когато обяви, че си го рекламираш сам, нямаше нужда от всичките ти десетки редове тук, за да разбера що за индивид си, NIKI1976....

Всеки има право да продава имота си както намери за добре. Сам или с посредник.
Ако се продава с посредник, то той щеше да отговори на всички твои въпроси "НИКИ".
Нямаше да се допитваш до форума и да търсиш "дали нещо не е наред".
Тук във форума е възможно да получиш "съвети" от всеки - дали са точни, времето ще покаже.
Щом твърдиш за извършени десетки огледи - на прав път си.
Критериите за продажба са два:
1 - колко сериозни купувачи са гледали имота ти.
2 - колко от тях са ти предложили офертна цена
Всичко друго е ала бала.

Пожелавам ти успех в продажбата.

Здравей,
Искренни благодарности за пожеланието ти.

Прав си за правотата в мисленето на хората.
Но не съм съгласен "някой" да се опитва да насажда мнението си пред другите и да се опитва да манипулира по този начин общественото мнение.
Именно за това реших (не знам вече дали и не сгреших) да потърся в този форум съвет по моя въпрос.
А какво стана - всеки писач и драскач тук изказа мнението си не във вид на съвет, а на нападка - скъпо било, лошо било, ужасто било, и др. Дали всичките те "живеят" в палати? Съмнявам се и не ме интересува дори. Но нека подхождат по-човешко към казусите на хората, осмелили се да ги публикуват тук.
И друго - не мога да приема твърденията на "незаменимите" - искренно го казвам. Както се казва в една поговорка: "Умря циганката.....и сега сами се хвалят". Още малко ще почнат да твърдят, че и в кенефа да ги затвориш - лафка ще ти отворят!:}
Бъдете здрави.
NIKI1976 , твърде смело навлизаш в абсолютно непознати за теб води, затова не е чудно, че се давиш, т.е. ръсиш глупости. Не ти си човекът, който ще каже дали сме излишни, в цял свят има брокери и интелигентните хора не ги смятат за излишни. И да знаеш, вече нямам колебания за това, че отговорих неправилно на "оня" въпрос, сещаш се, за комплексите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход