Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прескочете пльокерите, работете само с адвокати за да избегнете проблеми при покупка или продажба на НИ.

Публикувано от 149лв.\м2 
Quote
катажина

А по принцип знаете, че докато има зрнца като онзи на квадратният метър /забравих му сумата/, няма как да има и нормален диалог, повечето се подвеждат по тона му....и става купон...Ама то трябва във форумите да има и забавление де, не само сериозни разговори....winking smiley
-- ами, като го слушат толкова, да вземат и да го послушат и за цената :}

Е как какво продава?! - Татарлито, блок 3 - гетото smiling smiley, ама тухла, да не си помислите друго smiling smiley....... В онази част, мръсната, дето пушилката и шума от автомобили, автобуси и трамвай са непрестанни. Сещате ли се, там, дето простират изпраните дрехи на тел между дърветата на булеварда :}., та от същата страна, ама под бул. "Тодор Александров" - да се чуди човек, що никой не го купува winking smiley
Защото доколкото виждам вие не "напускате" форума и за миг дори?!
----------
Поредна глупост. Пробвай пак с нещо друго.
---------------
И се пише "онзи" , а не "оня" - така поне са ни учили нас - софиянците
--------------
Пише се "оня", или "онзи", ама ти и това не знаеш, щом пишеш "еми", а не "ами". Възможно е и да си софиянец, ама аз не се радвам от това, напротив, срам ме е. Според мен ти си първо поколение с обувки.
Quote
TZARS
Quote
spgufi
Още когато обяви, че си го рекламираш сам, нямаше нужда от всичките ти десетки редове тук, за да разбера що за индивид си, NIKI1976....

Всеки има право да продава имота си както намери за добре. Сам или с посредник.
Ако се продава с посредник, то той щеше да отговори на всички твои въпроси "НИКИ".
Нямаше да се допитваш до форума и да търсиш "дали нещо не е наред".
Тук във форума е възможно да получиш "съвети" от всеки - дали са точни, времето ще покаже.
Щом твърдиш за извършени десетки огледи - на прав път си.
Критериите за продажба са два:
1 - колко сериозни купувачи са гледали имота ти.
2 - колко от тях са ти предложили офертна цена
Всичко друго е ала бала.

Пожелавам ти успех в продажбата.

Благодаря.
Вече се продаде.
Явно не е "трудно" да си брокер - или да продаваш.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
Quote
spgufi
Защото доколкото виждам вие не "напускате" форума и за миг дори?!
----------
Поредна глупост. Пробвай пак с нещо друго.
---------------
И се пише "онзи" , а не "оня" - така поне са ни учили нас - софиянците
--------------
Пише се "оня", или "онзи", ама ти и това не знаеш, щом пишеш "еми", а не "ами". Възможно е и да си софиянец, ама аз не се радвам от това, напротив, срам ме е. Според мен ти си първо поколение с обувки.

"Оня" може да си го пишете на село. Тук се съобразявайте с грамотноста българска.
Да ама не - и това е лесно за вас като да продавате - нали?!? ХАХАХА
Отново ме напушва смях.
И то голям.
Та да приключа веднъж завинаги с вас, недорасльовци такива - продаде се апартамента за 595 евро/кв.м.- и все още го искат*drunk* и не спират да звънят - но на мен, а не на вас - защото никой не ви ще! Пък нищо че е в Илинден.
И докато стоите тук в големия град, така ще е - и цените няма да паднат - защото вие ще ги поддържате изкуствено с наемите си.
И ще се тъпчете по 100 свине в една боксионерка, само и само да сте в "Софията"!!!!!! А сте затънали до шията - даже го и римувах!!!
Но нищо де - професия брокер звучи ГОРДО!!!
ХАХАХА
Хайде - брокерувайте си още, докато не сме ви бракували!!!
Quote
NIKI1976
Благодаря. Вече се продаде. Явно не е "трудно" да си брокер - или да продаваш.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

NIKI, под голямо напрежение си бил май с тази продажба.
По спокойно бе човек. Не си изливай гнева на форумците.
Първо питаш за съвет, после ХАХАХАХА.

Опитай да продадеш едно лозе до Костенец или нива в Плевенско, тогава се радвай.
Quote
Imotko
Щом не се продава въпросния имот, явно има защо.
Пък Ники да не плюе брокерите, защото това е условния рефлекс на всеки нов форумец, който се опитва /безуспешно/ сам да продаде или да купи имот. И си мисли, че е прав, щото тука веднага се намират дежурните брокеромразещи сривльовци да му пригласят. Само се чудя защо още Грийна или Валси не сте му обяснили на човека, че цената му е правилната, но в лева !!! :]

Май и ти си от този тип хора - кой от каквото не разбира с това се занимава!
Quote
катажина
Той е единственият софиянец - продавач
------------------------------
Е, точно де....
Идея нямам какво продава и как го продава....
Но ми се стори странно, че вместо да се чуди какво му липсва на апартамента, да беше седнал да поговори с някой брокер, да определят оптималната цена на имота, да остранят недостатъците, които могат да се отстранят, да доведат апартамента до търговски вид, въобще все полезни неща.
А по принцип знаете, че докато има зрнца като онзи на квадратният метър /забравих му сумата/, няма как да има и нормален диалог, повечето се подвеждат по тона му....и става купон...Ама то трябва във форумите да има и забавление де, не само сериозни разговори....winking smiley

Бях си казал да не падам до нивото на такива като вас и да не влизам в този форум, но реших да погледна какво правят безработните брокери - седят и си чешат езиците. И се удвояват - вижда се.
Все по-важни и "грамотни" стават. Все по-разбиращи.
"Търговски вид на имот" - е това вече преля чашата.........Това да не ти е някакъв движим предмет? Та да му предадеш търговски вид.
Търговски вид се прадава на такива предмети, които са бързооборотни. Но това се учи в дисциплината "икономика", а не от "брокерство"!!!
Отстраняване на недостатъци - отново ме напушва смях - вие за хирурзи ли се имате?!?!?!*angel*
За миг се поставете от другата страна - на купувачите.
Те какво - расли са в саксия ли?
Та като видят стар имот, докаран в добър търговски вид (е отново ме разсмяхте) с "отстранени недостатъци" - та какво ще си каже той - опа - тука има нещо замаскирано!
Така ли процедирате вие?
А до този момент все се изтъквахте че сте знаещи, можещи, и прочие.
А това че не искате да вършите работата безплатно за едно благодаря - просто сте просяци - така да знаете.
Опитвате се като "безклетъчни" същества да цицате от имащите хора - но още малко - ВЕРВАЙТЕ МИ!!!
ХАХАХА
И продължавайте в този дух де - да не би да спрете да пишете тук - ще помисля че нещо ви се е случило ако ви няма повече от 1, 2 часа!!!
Quote
spgufi
NIKI1976 , ти настина си голям смотльо.

................
Аз съм просто от онези, на които не може да повлияеш с простотията си, и които са доста по-нагоре в пирамидата от теб.
А ти си остани все такъв недорасляк....
ХАХАХА[/u]:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-11-04 17:09 от el.t.
Quote
TZARS
Quote
NIKI1976
Благодаря. Вече се продаде. Явно не е "трудно" да си брокер - или да продаваш.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

NIKI, под голямо напрежение си бил май с тази продажба.
По спокойно бе човек. Не си изливай гнева на форумците.
Първо питаш за съвет, после ХАХАХАХА.

Опитай да продадеш едно лозе до Костенец или нива в Плевенско, тогава се радвай.

Защо?
Аз поисках съвет - а то какво стана - всеки разбирач започна да плюе.
Да - ние не знаем - а вие можете.
Да ама не - май г-н Бочаров го беше казал.
А защо да продавам в Плевен?
Какво ме интересува Плевен, и какво общо имам аз!
Нищо.
И не желая да имам.
Просто не разбрах намека ти? Аз не съм брокер - като всички тук - и не желая да съм.
Само искам да покажа - че не от вас зависи това, Земята да се върти - запомнете го*yes*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход