Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Интересно, че за цените на имотите пишат бедни мизерни озлобени от живота прокудени от БГ гастарбайтери.
Пишеха и други идиоти като Куку, Булкан, Асен -пицаря, но се отказаха. Остана най-болния параноик - пироман Весо Василев! Пише от клиника за душевно болни в Холандия, след като беше принуден да емигрира след години модериране в Дира и въпреки това невъзможност да закупи ИМОТ.
На този болник трябва ли да му слушаме денонощните трели за цените на НИ, коит би трябвало да интересува само българи занимаващи се с тях, а не болни шизоидни параноици на 2000км. минимум! Странно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 11:23 от панелообитателя САХИБ.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 15:36:55
Написано от Драгомир на ЛС до "болния гастарбайтер"


Дъноров
От: панелообитателя САХИБ
На: 149лв./м2
2012-03-28 23:33
149 извинявай!!! Наистина исках да сме приятели! Хайде да се видим в Перник в един рок бар?
Не си мисли, че ще търся някакво възмездие срещу тебе и мъст! Напротив. Ти си един успял българин в Холандия. Сигурен съм, че имаш много приятели в БГ. Успокой се и не ме питай за банки и тем подобни простотии, защото аз не се занимавам изобщо с тях. Аз съм човек който си прави сметката откакто се е родил. С нищо няма да ти навредя. Напротив. Ще ти доставя удоволствието да се срещнеш с един земляк, да поговорим за живота на запад. Помисли си, нищо не губиш. Давам ти мъжката ми дума , че не ти залагам капан!! Ако искаш го запиши в твоят харддиск. Пожелавам ти приятна и спокойна вечер!
========================

Сега е редно да се запитаме: Нормален човек ли е този написал горните две изповеди адресирани до една и съща личност?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 15:42 от 149лв./м2.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 15:50:22
За весо василев ви светвам отдавна, хубаво е, че стават все повече тия, които разбраха колко е ненормален. И тъп.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 15:50 от имотен.
Quote
имотен
За весо василев ви светвам отдавна, хубаво е, че стават все повече тия, които разбраха колко е ненормален. И тъп.
Мани, ами нестига, че получава разпеторение на личността а сега и на капацитет в цените взе да се прави. Пълен боклук и нещастник.
Щял да ми пали колата! Мизерник си Василев, пълен мизерник!:}
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 16:17:48
Параноята явно е заразна, щом и сахибта я е прихванал.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 16:32:36
Сахиб, направи си регистрация в дир-а, клуб "Недвижими имоти", напиши нещо добро за брокерите и ще усетиш справедливия гняв на същия този нещастен , ненормален комплексар весо василев.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 16:50:17
Аз чета форума редовно и бих обсъждал темата за цените на имотите, защото съм лично заинтересован, но не го правя.
Защо не пиша - прочетете темата до тук (без да гледате никовете) и ще разберете.
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
09-04-2012 - 17:20:45
Сахиб, направи си регистрация в дир-а, клуб "Недвижими имоти", напиши нещо добро за брокерите и ще усетиш справедливия гняв на същия този нещастен , ненормален комплексар весо василев.
=========================================

Пропусна да кажеш на сахибта да си направи регистрация с женско име както направи и ти. Иначе за брокитата или добро или нищо. Те са измиращ сорт. дичка и разкажи на сахибта как се опитваше да забиваш колежки в дир-а...
Quote
buyer
Аз чета форума редовно и бих обсъждал темата за цените на имотите, защото съм лично заинтересован, но не го правя.
Защо не пиша - прочетете темата до тук (без да гледате никовете) и ще разберете.
Ами темите стават такива, защото има хора които мразят България просто. Те затова искат всичко да е в срив разруха и мизерия, а в същото време са на място където хич не би трябвало да ги брига за цените на имотите. Само, че са злобни и комплексирани затова, че са прокудени от тук или всеки момент ще изчезнат. Ами да се махат и да си пишат на новото място каквото си искат. Ама зорлем да буташ цените........
Re: За цените на имотите пишат ......следните гастарбайтери........
10-04-2012 - 01:30:32
ако не си го вдянал Европейския саюс е една държава...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход