Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗА javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
22-03-2012 - 09:54:51
avatar
Quote
камелия
Quote
valsodar
Хахаха, къщата де я продава за половин милион, няма и сто хиляди по данъчна оценка! :}

Quote
камелия
Всеки, който някога е продавал или купувал имот, знае че такава разлика е нещо нормално.
Виждаш ли колко лесно се познава кой е собственик и кой лъже, че току- що си е купил нещо?
:]

Quote
valsodar
Точно така Ками, напълно си права.
Нека това да те утешава докато си рупаш зелето, а аз мръвката! winking smiley

Знаеш ли точно през кое ми е, какво си мислиш за мен и какво не?
А?

Не ме интересува кое през къде ти е, а каква е истината.
Затова опровергавам писАнията ти.
Що се отнася до това, кой какво яде- не аз се оплаквам непрекъснато от скъпотията в държавата, нито живея за да ям, та хвали се с мръвките пред Джавчо, той ще те оцени по достойнство- и за него това е най- ценното нещо, за което си заслужава да живееш.:]
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
22-03-2012 - 10:04:22
avatar
Quote
darkside
А в националното сдружение на наемателите също ша има регистър на кофти наемодателите и в твоя имот, дето сам каза, че влизаш с приятели и изхвърляш наемателя, мое и да нема никой с години. Бъди търговец! Бъди тарикат!

Надай се ти, ама надали ще ти се получи!:]
Национално сдружение на наемодателите вече има, а създаването на базата данни е в ход- засега в София и още 2 града.
Елементарно е, а ще помогне и на наемодателите да излязат на светло- за да се стабилизират наемите, а не заради укриване на данъци да се подбиват цените и да се пускат по 5 души в гарсониера.
Тарикатлъкът няма нищо общо с търговията, който схване, ще продължи напред. Който продължи да живее във вчерашния ден, там и ще си остане.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход