Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗА javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
ЗА javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 21:10:21
avatar
Специално за Джавчо и Геко , които не вярват ще покажа един документ без подпис и печат, но да кажат дали се съмняват в неговата истинност:

Само да добавя, че това е съобщение до мен за притежаваните ми имоти само в две общини и затова са само 3, а аз притежавам в четири общини 7 имота.
Ха сравнете сега думите ЗЕМЯ и СГРАДА с ПУРИ и ВОДОРАСЛИ
Ха сега кокорете се мизерни мижитурковци. В три столични общини притежавам ЗЕМИ И СГРАДИ, ПОВТАРЯМ ЗЕМИ И СГРАДИ*yes*

очаквайте продължение........:}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-03-22 09:41 от Продавач.
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 21:23:19
avatar
И що няма печатче, подписче :]

Аз така мога да платя данък на елисейския дворец :]
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 21:28:05
avatar
Quote
Брокеръ
И що няма печатче, подписче :]

Аз така мога да платя данък на елисейския дворец :]
Ето първия усъмнил се в истинността на документа. Кажи броки ти въобще виждал ли си подобно съобщение?
Питам и другите двама тенори Джавчо и Геко? Виждали ли сте такова съобщение и то има ли подпис и печат?
Знам, че сривлогарите не познавате вида на документа, но аз не случайно посочих, да очакват продължение. Това са тестетата нотариални актове. Ще покажа дори крепостен акт от моите предци. Такова нещо дивите пейзани от село едва ли познават щото отдавна са дошли в столицата да си дават гъ...ете под наем и хал-хабер си нямат от имоти . Камо ли от стари имоти.
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 21:35:16
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Брокеръ
И що няма печатче, подписче :]

Аз така мога да платя данък на елисейския дворец :]
Ето първия усъмнил се в истинността на документа. Кажи броки ти въобще виждал ли си подобно съобщение?
Питам и другите двама тенори Джавчо и Геко? Виждали ли сте такова съобщение и то има ли подпис и печат?
Знам, че сривлогарите не познавате вида на документа, но аз не случайно посочих, да очакват продължение. Това са тестетата нотариални актове. Ще покажа дори крепостен акт от моите предци. Такова нещо дивите пейзани от село едва ли познават щото отдавна са дошли в столицата да си дават гъ...ете под наем и хал-хабер си нямат от имоти . Камо ли от стари имоти.

давай актовете и на крепостните селяндури :]
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 21:39:58
avatar
Quote
Брокеръ
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Брокеръ
И що няма печатче, подписче :]

Аз така мога да платя данък на елисейския дворец :]
Ето първия усъмнил се в истинността на документа. Кажи броки ти въобще виждал ли си подобно съобщение?
Питам и другите двама тенори Джавчо и Геко? Виждали ли сте такова съобщение и то има ли подпис и печат?
Знам, че сривлогарите не познавате вида на документа, но аз не случайно посочих, да очакват продължение. Това са тестетата нотариални актове. Ще покажа дори крепостен акт от моите предци. Такова нещо дивите пейзани от село едва ли познават щото отдавна са дошли в столицата да си дават гъ...ете под наем и хал-хабер си нямат от имоти . Камо ли от стари имоти.

давай актовете и на крепостните селяндури :]
Ще ти се. Чакааааааааай малко. Тази тема ще е дълга и протяжна. Заради нея ще се скрият доста мишоци които се заяждат. Крепостни селяндури няма как да има, щото София е била предпочитан град дори от император Константин. А за ваша зла участ /на сривлогарите/ ще продължава да расте катонаселение чак до 2050 година. Лоша новина за желаещите да закупат без пари. Те винаги ще си остана без пари.*yes*
Ако се съмняваш в истинността на документа, би ли отговорил защо ще си правя труда да зачерням лични данни????!!!!eye popping smiley
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 21:48:30
Сахибе, глупав панелообитателю, имаш някакъв страхотен късмет, че имах 5 свободни минути, през които си проверявах пощата и видях нотификацията, че си писъл във форума.

Изтривай веднага скановете, че ти се четат всички ЛИЧНИ ДАННИ и АДРЕСИ.:}

Подготви се психически за утре, защото и данъчните оценки, на имотите, се виждат, за твое огромно съжаление.
Ама това утре, че от телефона ме мързи да пиша, а и мача почна и ми е по-интересен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-21 21:51 от javcho.
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 21:55:58
avatar
Quote
javcho
Сахибе, глупав панелообитателю, имаш някакъв страхотен късмет, че имах 5 свободни минути, през които си проверявах пощата и видях нотификацията, че си писъл във форума.

Изтривай веднага скановете, че ти се четат всички ЛИЧНИ ДАННИ и АДРЕСИ.:}

Подготви се психически за утре, защото и данъчните оценки, на имотите, се виждат, за твое огромно съжаление.
Ама това утре, че от телефона ме мързи да пиша, а и мача почна и ми е по-интересен.

:] Защо мислиш, че го базикнах, ама то просто човече, непросветено
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 22:02:11
avatar
Quote
javcho
Сахибе, глупав панелообитателю, имаш някакъв страхотен късмет, че имах 5 свободни минути, през които си проверявах пощата и видях нотификацията, че си писъл във форума.

Изтривай веднага скановете, че ти се четат всички ЛИЧНИ ДАННИ и АДРЕСИ.:}

Подготви се психически за утре, защото и данъчните оценки, на имотите, се виждат, за твое огромно съжаление.
Ама това утре, че от телефона ме мързи да пиша, а и мача почна и ми е по-интересен.
Че аз никога не съм си крил данните бе бедни! Ти очаквай скоро да ти представя много нотариални актове. Да видим как ще ми се хвалиш после с твоят единствен малък имот!
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 22:04:49
avatar
Хахаха, къщата де я продава за половин милион, няма и сто хиляди по данъчна оценка! :}

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: ЗА СИРОМАСИТЕ javcho и geko ЕКСКЛУЗИВНО
21-03-2012 - 22:11:31
avatar
Quote
valsodar
Хахаха, къщата де я продава за половин милион, няма и сто хиляди по данъчна оценка! :}

Всеки, който някога е продавал или купувал имот, знае че такава разлика е нещо нормално.
Виждаш ли колко лесно се познава кой е собственик и кой лъже, че току- що си е купил нещо?:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход