Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley

Публикувано от javcho 
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 20:13:36
Браво бе, Явчо, направо си за ДАНС.
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 20:13:42
Javcho кое ти е толкова интересно. Аз съм си осигурил бъдещето. Ти му мисли.

ПП. Не е лесно цял живот да си безимотен сривльо.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 20:16 от Lubimec13.
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 21:57:10
Quote
1.9
javcho, дами и господа е прав. С какво е важен този малоумник, че отваряш тема за него?
Па и той не е единствения пишман инвеститор. Такива с лопата да ги ринеш ...

Сахиба е по ценен от десет тариката! Повечето от масовката ги е срам от това, че са станали жертва на балона и не пишат, а той даже дава съвети :] . Идеален е за барометър!
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 23:31:37
Quote
Imotko
Браво бе, Явчо, направо си за ДАНС.

Ако си имал предвид да стана служител на ДАНС. Не искам. Имам се за достатъчно кадърен, за да не ми се налага да работя за някой. Предпочитам другите да работят за мен. winking smiley

---

Ако си имал предвид, че има основания да бъда привикан в ДАНС, то тогава има един много важен момент в целия казус.

Аз не съм крил името си, съответно обидите по мой адрес, са към конкретен реален човек.
Мисля, че имам стабилни основания и достатъчно доказателства, срещу доста участници, ако поискам да си търся правата.
Опонентите от своя страна са анонимни и никога не са потвърждавали, какви са имената им.
Когато се е появявало някое име, обикновенно отричат.
Ако е престъпление да се обижда анонимен човек и те се оплачат, ще си поема последствията.
Те обаче ще трябва да обясняват, защо са постъпили по същия начин, но с разпознаваем човек.

Аз не бих предприел действия първи, но ако някой опита, да си помисли хубаво дали и той не правил същото, в което ме обвинява, защото при такива обстоятелства, ще ме принуди да си търся правата.

Ти, като юрист, кажи дали разсъждавам юридически правилно?



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2012-02-12 23:52 от javcho.
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
12-02-2012 - 23:53:01
Исках да кажа, че го следиш, все едно си от ДАНС, малко майтап, все едно голямото следствие си провел и голямо откритие си направил.
Айде остави човека, анонимността на форумите трябва да се пази, иначе никой няма да пише тук. И всеки от този форум чете инвестора, ама на никого не му е хрумнало да излага колегата.
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
13-02-2012 - 00:11:39
Quote
Imotko
Исках да кажа, че го следиш, все едно си от ДАНС, малко майтап, все едно голямото следствие си провел и голямо откритие си направил.
Айде остави човека, анонимността на форумите трябва да се пази, иначе никой няма да пише тук. И всеки от този форум чете инвестора, ама на никого не му е хрумнало да излага колегата.

Не го следя чак толкова изкъсо, но имам развита агентурна мрежа в Инвестора и те ми обърнаха внимание, какви ги е надробил вчера.

Мажоритарче winking smiley
Quote
javcho
Quote
Imotko
Исках да кажа, че го следиш, все едно си от ДАНС, малко майтап, все едно голямото следствие си провел и голямо откритие си направил.
Айде остави човека, анонимността на форумите трябва да се пази, иначе никой няма да пише тук. И всеки от този форум чете инвестора, ама на никого не му е хрумнало да излага колегата.

Не го следя чак толкова изкъсо, но имам развита агентурна мрежа в Инвестора и те ми обърнаха внимание, какви ги е надробил вчера.

Мажоритарче winking smiley

Благодаря за безплатната реклама Яворе! Но ти като добър инвестор, нищо не ми предложи да купиш от моите предложения! Не, че разчитам на теб, но...........winking smiley
Re: глупавият милиционер Сахиб изпадна във финасов колапс eye popping smiley
16-02-2012 - 21:31:59
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ


Благодаря за безплатната реклама Яворе! Но ти като добър инвестор, нищо не ми предложи да купиш от моите предложения! Не, че разчитам на теб, но...........winking smiley

А, той не е купувач, той се е провъзгласил за " предприемач"............:]
Явно, така му изглежда чейнджа по бившите съветски републики.smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход