Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

откриване на заведение за бързо хранене

Публикувано от mus 
Re: откриване на заведение за бързо хранене
12-11-2014 - 16:13:11
avatar
Аз мисля, че в тази държава бизнесът не върви, защото няма никакъв закон за конкуренцията. Не може на една и съща улица, да речем, да има 4 еднакви заведения, или хранителни магазинчета или каквото и да е подобно.
Re: откриване на заведение за бързо хранене
13-11-2014 - 12:22:39
avatar
Quote
pavlinagoceva
Аз мисля, че в тази държава бизнесът не върви, защото няма никакъв закон за конкуренцията. Не може на една и съща улица, да речем, да има 4 еднакви заведения, или хранителни магазинчета или каквото и да е подобно.
И това е вярно.
Re: откриване на заведение за бързо хранене
19-11-2014 - 14:21:14
avatar
Аз смятам, че не е толкова страшно да се рискува и да се отвори някакво заведение, малко, квартално и каквото човек иска и за каквото има възможност. Лошото е, че никога не се знае дали си улучил мястото, но няма как да се разбере, ако не се опита.
Re: откриване на заведение за бързо хранене
24-11-2014 - 13:38:07
avatar
Аз лично не бих рискувала в момента да отварям заведение. Улиците са заляти със заведения и кафета, които стоят празни. Мисля, че е доста рисков бизнес.
Re: откриване на заведение за бързо хранене
25-11-2014 - 11:02:19
avatar
Quote
slava8
Аз лично не бих рискувала в момента да отварям заведение. Улиците са заляти със заведения и кафета, които стоят празни. Мисля, че е доста рисков бизнес.
По-добре човек да рискува, като прави нещо, отколкото да си стои в къщи и да се чуди, как и с какво да оцелее.
Re: откриване на заведение за бързо хранене
12-02-2015 - 11:59:19
Здравейте,
Аз мисля, че преди да се вземе каквото и да е решение, то трябва да се обмисли добре. На първо място, трябва да се събере информация каква е процедурата за отваряне на заведение. Много полезна информация по въпроса има тук:[www.vconsulting.eu]
Re: откриване на заведение за бързо хранене
08-12-2018 - 10:15:08
Така е най вероятно изискванията са доста за откриването на такъв обект. Според мен би помогнало ако там има място за някакви маси с столове за външни условия или други градински мебели за да може хората чисто квартално да се събират там за хапване. Имаме подходящи изложени на сайта [www.bogdanmebel.com]
За повече информация се свържете с колегите по телефона.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход