Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Архитекти

Публикувано от mlad arhitect 
Архитекти
07-10-2005 - 23:42:33
Здравейте, аз съм първа година архитектура в УАСГ и ми е интересно колко изкарва на месец един средностатистически архитект . Дали мога да намера реализация в тази област в България.
Re: Архитекти
10-10-2005 - 09:06:37
Професията архитект е много специфична. Не знам какво разбираш под средностатистически архитект. Освен това за каква реализация говориш - в проектиране, в интериор и обзавеждане, в търговска фирма, в държавна администрация...
Re: Архитекти
12-10-2005 - 20:55:50
Колега, извинявай, ама ако си почнал да учиш нещо без ясната идея дали ще го работиш след това.... Освен това 4овек както винаги е прав та прав. Аз съм завършил архитектура, но работя в търговска фирма и не се оплаквам. Ако почнеш като чирак в някое ателие (а иначе няма да стане, защото само със знанията от Института си за палците) ще взимаш като за чиракуване. Ако пък си някакво голямо изключение и имаш нужните контакти, опит и ръка за да ти текат обектите един след друг веднага след дипломирането ще си доволен от живота и ще се скъсваш от бачкане.
Такива ми ти работи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход