Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавам машинки за правене на цигари !

Публикувано от ciganin 
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
23-01-2010 - 22:53:25
Quote
elissa
Трябва ми някаква залъгалка поне ... Верно, няма да ги откажа напълно, но поне няма да мирише на цигари навсякъде ... :]

Едно наргиле с тютюн за лула -зелен Клан ще върши за вкъщи хубава работа! През водата на наргилето не минава нито катран нито никотин а само 370 и кусур съставни съединения на тютюневия дим,ама там пък му е и кефа!

Във връзка с темата, дали някой знае ,къде в страната се отглежда тютюн ,подходящ за пури?Мярнах в репортажите за тютюнопроизводителите един да мъкне огромни листа и ме зачопли любопитството да си намеря за свиване на пури!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-23 23:04 от фло.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
24-01-2010 - 03:41:52
avatar
Друго е да знаеш, че някоя кубинка я е свивала върху потно бедро :]

---

Ей, ciganin, не си ми пратил каталог?! smiling smiley

А немците са намерили начин да не се плаща акциз или там каквито данъци има, днес опитах JPS за 1.40 евро на бандерола, 17 цигари (3 пъти по-евтино от нормално), тайната е че на кутията пише "cigarres", а хартията им не е бяла, а като амбалажна smiling smiley
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
24-01-2010 - 23:04:53
Quote
dodo2
Друго е да знаеш, че някоя кубинка я е свивала върху потно бедро :]

:]Малко черен хумор,ама напоследък и доста свободни хавайки- майсторки на пурите има свободни,пък бедрата им се запотяват само ако са цели!
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
30-01-2010 - 22:53:34
avatar
ciganin да не го арестуваха за контрабанда на машники за цигари? Нито ми прати каталог, нито се е похвалил със сайт? smiling smiley
tot
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
31-01-2010 - 00:42:20
Циганин, прати и на мен каталога на
vwwv@abv.bg
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
23-02-2010 - 23:33:44
Здравей , прати ми и на мен каталога.

bisak12@gmail.com
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
13-03-2010 - 07:47:16
Прати микаталог на bnt.int@abv.bg
Жоро
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
28-06-2011 - 09:30:16
прати ми и на мене каталог , аз търся от онези дето са табакера и машинка за свиване на цигари в 1.. e-mail: hackohackob@abv.bg :ami:
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
28-06-2011 - 22:40:18
avatar
Quote
hackohackob
прати ми и на мене каталог , аз търся от онези дето са табакера и машинка за свиване на цигари в 1.. e-mail: hackohackob@abv.bg :ami:

Циганина е задържан за срок до 24 часа, за контрабанда на цигари и прекурсори за тяхното производство извън закона. Всяко свързано с него лице, доказано по /мейли, контакти, телефони и лични съобщения ще бъде обект на разследване от прокуратурата/.

И/Н С.К. Прес. съобщение СП:...............
28.06.2011г. /Василев/

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
03-07-2011 - 11:57:35
Quote
sid 40
Quote
hackohackob
прати ми и на мене каталог , аз търся от онези дето са табакера и машинка за свиване на цигари в 1.. e-mail: hackohackob@abv.bg :ami:

Циганина е задържан за срок до 24 часа, за контрабанда на цигари и прекурсори за тяхното производство извън закона. Всяко свързано с него лице, доказано по /мейли, контакти, телефони и лични съобщения ще бъде обект на разследване от прокуратурата/.

И/Н С.К. Прес. съобщение СП:...............
28.06.2011г. /Василев/

Лошо ........

Photoshop
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход