Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавам машинки за правене на цигари !

Публикувано от ciganin 
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:52:06
avatar
Quote
gekko
Quote
OwnerBG
Quote
ciganin
Здравейте драги съфорумци,

Тъй като цигарите в България станаха много скъпи, реших да започна да продавам машинки за собственоръчно правене на цигари в домашни условия, което в Западна Европа от години е много модерно. Имам около 10 различни модела, цените са от 5 до 20 лв за машинка. Инвестицията за такава машинка се възвръща до 1 седмица, в зависимост от това, колко пушите. Цената на 20 цигари, направени с машинката излиза между 1 и 2,50 лв, според тютюна, който си купувате. Ако някой има интерес, ще му изпратя каталог с всички модели. За търговци на едро мога да напрая добри отстъпки.

Очаквам Вашите сърдечни отзиви и поръчки!

Поздрави,

Винаги Ваш - ciganin


давай каталог на ownerbg@gmail.com

До там ли го докара сам да си сгъваш фасовете smiling smiley Тц-тц-тц явно кризата здраво те е ударила, защо направо не ги откажеш.... Аз примерно пушачи в къщи не пускам. smiling smiley

Абе и аз с тъпчовци не контактувам, ама ей го на как се изпускам понякога.
А машинка имам от три години.
И комбинацията с добър тютюн е велика.
Ама какво да ти обяснявам.
Ти си от великите далече живеещи и всичко знаещи.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:53:43
А бе като направиш една сметка, ако 2-ма души пушите по 1 кутия/ден, се спестяват по 3 лв./кутия, това са 6 лв./ден - спестени. Та сега както имотите са супер евтини (направо без пари), ще изплащаш едно ипотечно кредитче, само от спестените от цигари пари, а пак си пушиш като пич, и даже по качествен тютюн.Остава само занимавката за 15 минути вечер да си направиш 20 цигарки за следващия ден, докато си чатиш с приятелчетата от форума. Ще поръчам и пластмасови кутийки на най-известните марки цигари, че да могат хората да си слагат направените цигари в тях и да ги ползват многократно, така няма да има никаква разлика, освен цената.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 00:57 от ciganin.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:02:40
Quote
dodo2
Понеже днес съм добър, ще ви светна всички за едно сайтче, те го:

http://www.dealextreme.com

Примерно за машинки за цигари:

http://www.dealextreme.com/search.dx/search.cigarette%20roller
като гледам цените са към 4.35 лева (с безплатна доставка).

Сори циганин, че ти убивам бизнеса в зародиш, но с китайците конкуренция не може да има (освен ако не си мислил да купуваш от там и да продаваш със 100% печалба smiling smiley )

Доставката на всичко от този сайт е безплатна, а цените са 2-3 пъти по-ниски от тези, на които някои български тарикати продават същите неща у нас.


А бе няма проблеми, то за всеки влак си има пътници. Дядовците на село ще си поръчат ли от сайта? Ама им се пуши, а не им стигат парите за цигари. То за съфорумците е ясно, че се оправят с гуугъла и ще си намерят лесно, ама за 5 лв. разлика, струва ли си да се гайлиш с тия ти китайци-митайци, да те изнудват митничари, да плащащ ДДС при вноса, да си загубиш два дена време за 5 лв., че си спестил. То да не купуваш S-класа.

P.S. Има и електронни цигари, че и те станаха модерни напоследък.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:02:53
avatar
Прати и на мен, моля: dododo2@abv.bg
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:08:37
avatar
Аз се шегувах, в сайта няма голям избор, но има все пак. Те дядовците и с epay няма да могат да се оправят smiling smiley

Иначе сайта е проверен многократно, а нещата са толкова евтини, че ддс и мито не се плаща изобщо не минават през митницата, някои неща направо пощаджията ги носи, други на колетното гише в локалната поща. Така че си струва да се разгледа - има всякакви полезни боклуци.

Прати ми каталог ако имаш
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:09:14
утре сутирнта ще ви пусна каталога на майла, че сега се уморих и отивам да почивам, а вие драги съфорумци, не се чудете как да скатаете 5 лева, а си купете машинки от мен. До 1 седмица ще спретна едно хубаво сайтче, тип онлайн шоп и ще ви дам линка, да си изберете по 1 хубава машинка, а са много подходящи и за подарък на добър приятел, така че може и по няколко да поръчате. За количества над 5 бр. правя и още отстъпка.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:11:24
avatar
Quote
ciganin
така че може и по няколко да поръчате

е това се вика тръговец smiling smiley
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:13:11
Не знам каква годност имат цигарите, ама вместо да се занимавате с машинки, купувате си 60-70 картона на сегашните цени и 2 години нямате грижи. Ако междувременно ги откажете, винаги ще можете да ги продадете на някого на цената, на която са купени.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:19:28
avatar
Един приятел пуши по три кутии на ден и винаги си купува само по една кутия. То си е ритуал. :]
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 01:26:44
Quote
dodo2
Един приятел пуши по три кутии на ден и винаги си купува само по една кутия. То си е ритуал. :]

Сега с тази дълга криза голяма част от хората са много изнервени и притеснени, поради което е съвсем нормално да се пуши по много. А тъй като отново в следствие на кризата е нормално парите да не достигат, става ясно, че трябва от нещо да се пести, а цигарите и алкохола са най-голямото перо в бюджета на средния българин. Алкохола е ясно, че си го прави сам, сега е ред и цигарите да започне да си прави и да спестява, за да си купува атрактивни имоти на топ локейшъни smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход