Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавам машинки за правене на цигари !

Публикувано от ciganin 
Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:14:39
Здравейте драги съфорумци,

Тъй като цигарите в България станаха много скъпи, реших да започна да продавам машинки за собственоръчно правене на цигари в домашни условия, което в Западна Европа от години е много модерно. Имам около 10 различни модела, цените са от 5 до 20 лв за машинка. Инвестицията за такава машинка се възвръща до 1 седмица, в зависимост от това, колко пушите. Цената на 20 цигари, направени с машинката излиза между 1 и 2,50 лв, според тютюна, който си купувате. Ако някой има интерес, ще му изпратя каталог с всички модели. За търговци на едро мога да напрая добри отстъпки.

Очаквам Вашите сърдечни отзиви и поръчки!

Поздрави,

Винаги Ваш - ciganin



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 00:21 от ciganin.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:24:08
avatar
А има ли автоматизирани?

Пускаш 10 кила тютюн, един кашон хартия, малко картон и да излизат направо мастърбокс Marlboro? Ако да - колко струва?

В "Baraka" има една сценка с ръчно навиване на цигари - в едно хале сигурно 1000 жени завиват цигари, 1 по 1, 1 по 1, до края на света.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:25:27
Враво ciganin
Похвално начинание , на мен лично ще ми е интересно да видя скъпия модел и пиши от кой град си smiling smiley
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:29:28
avatar
Quote
ciganin
Здравейте драги съфорумци,

Тъй като цигарите в България станаха много скъпи, реших да започна да продавам машинки за собственоръчно правене на цигари в домашни условия, което в Западна Европа от години е много модерно. Имам около 10 различни модела, цените са от 5 до 20 лв за машинка. Инвестицията за такава машинка се възвръща до 1 седмица, в зависимост от това, колко пушите. Цената на 20 цигари, направени с машинката излиза между 1 и 2,50 лв, според тютюна, който си купувате. Ако някой има интерес, ще му изпратя каталог с всички модели. За търговци на едро мога да напрая добри отстъпки.

Очаквам Вашите сърдечни отзиви и поръчки!

Поздрави,

Винаги Ваш - ciganin


давай каталог на ownerbg@gmail.com
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:30:48
Имам и автоматизирани с електрическо захранване, но могат да правят по 3 цигари на веднъж, слага се тютюна, слагат се хартията и машинката си знае работата. До 1 седмица ще направя онлайн шоп и ше Ви дам линка, да си избирате моделите направо от там. Изпращам с наложен платеж по Еконт, или безплатна доставка по пощата, при плащане с еPay.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:41:44
А тютюн продаваш ли?
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:43:49
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
ciganin
Здравейте драги съфорумци,

Тъй като цигарите в България станаха много скъпи, реших да започна да продавам машинки за собственоръчно правене на цигари в домашни условия, което в Западна Европа от години е много модерно. Имам около 10 различни модела, цените са от 5 до 20 лв за машинка. Инвестицията за такава машинка се възвръща до 1 седмица, в зависимост от това, колко пушите. Цената на 20 цигари, направени с машинката излиза между 1 и 2,50 лв, според тютюна, който си купувате. Ако някой има интерес, ще му изпратя каталог с всички модели. За търговци на едро мога да напрая добри отстъпки.

Очаквам Вашите сърдечни отзиви и поръчки!

Поздрави,

Винаги Ваш - ciganin


давай каталог на ownerbg@gmail.com

До там ли го докара сам да си сгъваш фасовете smiling smiley Тц-тц-тц явно кризата здраво те е ударила, защо направо не ги откажеш.... Аз примерно пушачи в къщи не пускам. smiling smiley
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:45:42
Quote
Scyther
А тютюн продаваш ли?

Tютюна се купува отделно, аз лично не продавам тютюн за момента, но мисля че в Метро могат да се намерят няколко вида тютюн, с различна сила и аромати.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:48:12
а и не само в Метро, и в Кауфланд мисля, че съм виждал. Той е в едни шарени пакетчета и седи, там където са цигарите в магазина. Има различни грамажи с различни видове и аромати.
Re: Продавам машинки за правене на цигари !
21-01-2010 - 00:50:06
avatar
Понеже днес съм добър, ще ви светна всички за едно сайтче, те го:

http://www.dealextreme.com

Примерно за машинки за цигари:

http://www.dealextreme.com/search.dx/search.cigarette%20roller
като гледам цените са към 4.35 лева (с безплатна доставка).

Сори циганин, че ти убивам бизнеса в зародиш, но с китайците конкуренция не може да има (освен ако не си мислил да купуваш от там и да продаваш със 100% печалба smiling smiley )

Доставката на всичко от този сайт е безплатна, а цените са 2-3 пъти по-ниски от тези, на които някои български тарикати продават същите неща у нас.

P.S. Има и електронни цигари, че и те станаха модерни напоследък.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-21 00:51 от dodo2.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход