Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Уникредит-булбанк са измамници

Публикувано от gamen 
Уникредит-булбанк са измамници
31-01-2009 - 08:21:24
Вече повече от месец индексът софибор пада значително ,за един месец спада е близо 2 % и трябваше да има значително понижение на вноските по кредитите, а от УНИКРЕДИТ с е правят на чукове.90% от ипотечните им кредити в лева са обвързани с този индекс.Предвиждам скоро масови вълнения и протести.Може Би ще има изпочупени "банки" .Преди когато се вдигаха вноските всичко уж се определяло от "система"Сега вече явно тази измислица не работи.Дори явно заплашват кредитополучатели,че едва ли не са взели кредита с "протекции" и д а мълчат...Такава педерастия са тая банка ,че нямам думи.Мисля да изпратя отворено писмо на Миглена Кунева и Омбудсмана.и до всички електронни медии.Уважаеми кредитополучатели следете си внимателно параметрите по кредита.Банките много лъжат.Когато разговарям със служители на банката по тази тема лъжат че индекса не падал или това бил индекс за кредити в евро.Правят съвсем хората на будали.Има много пострадали клиенти.Вече се за емаме да образуваме дела за неспазване на договорите от Уникредит.Явно централата им в Италия много е закъсала и трябва тук от БГ да и оправяме положението.Излиза по ТВ Левон Хампарцумян и тръби,че банката ще се стреми да запази сегашния размер на вноските,а то индекса с който са обвързани кредитите главоломно пада и вноските трябва да намалеят драстично.Явно считат че вече са си навързали клиентите и може живи да ги одерат.Тук в БГ чвно сме изоставени на произвола на съдбата,ако е някоя цивилизована и уредена държава такава глоба ще им лепнат,че друг път да се замислят дали да мамят така. :g:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-31 08:22 от gamen.
Re: Уникредит-булбанк са измамници
02-02-2009 - 13:42:35
Страхотна глупост си написал тук! Нямаш и капка представа от индекси и изчисления! Завърши поне едно образование - финанси или подобно, за да можеш да направиш, дори и мизерен, анализ на глупостта си! Понаучи се на банкво дело и тогава пиши! Самият факт, че си анонимен (всеки може да плюе по някого, прикрит зад анонимността), говори, че нямаш смелост да се изправиш с тези драсканици пред банкерите. Защото, за доста от тези твърдения, могат да те съдят за клевета, подронване престижа на банката и т.н. Понаучи се и да пишеш, граматиката също ти е доста далечна. Ако си хапнал кредит, който сега не ти е по силите и с него си гушнал панелка или друго, за да станеш софиянец, но сметките са ти криви, не ти е виновна банката, а отново глупостта и недалновидността. Съдбата е в ръцете на всеки от нас, просто някои я управляват и насочват с ума си, а други, като теб, гледат как и какво правят умните и повтарят като папагали. Затова после пищят и обвиняват другите. Глупостта и простотията не прощават. Сърбай си попарата сега.
Re: Уникредит-булбанк са измамници
05-12-2010 - 18:25:20
Те не са измамници, те са престъпници , но тук в България са си ок. Ако беше в малко по-цивилизована д-ва, цялата пасмина начело с левон - да са отдавна по затворите.Как ме прецакаха мошениците: През 2005 теглим със съпруга ми 20 000лв. жилищен кредит на 6,8 лихва.Освен дето чинно си внасяхме вноските, веднъж внесохме и 1000лв. по главницата - уж да спрем покачването на месечната вноска - вятър! През последните 5 месеца ми вдигаха лихвата с по 22,77лв - през юни и сега - за декември с още 15,59лв- почти 40 лв. за няма и половин година!!! МАФИЯ,ПРИ ТОВА ЗАКОННА! нЯМА НУЖДА ДА СИ ФИНАНСОВ ЕКСПЕРТ, ЗА ДА ГО РАЗБЕРЕШ И НИКАКВИ ТЪПИ ЛЪЖИ НЕ МОГАТ ДА МЕ УБЕДЯТ, ЧЕ ТОВА Е ЗАКОННО И ЧЕ БАНКАТА МОЖЕ ДА ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА! Веднъж се опитахме да получим адекватен отговор на безумното покачване на лихвите и тогава ни обясниха, че не сме прочели правилно договора, според който - цитирам служител на банката"ако искат и един милион ще ни вземат!"
Re: Уникредит-булбанк са измамници
05-12-2010 - 18:57:45
А и не се крия - Емилия Георгиева съм, ама по съм известна като измамен клиент на търгашеската банка Булбанк . То верно , че в България всичките банки са обирджийски, ма тая изби рибата. Като казах риба - който иска може да си наеме трезор в любимата си банка и да им сложи една сурова рибка ...и да го заключи за една година - но и това е малко - аз съм болна от рак и имам кръвно 180 на 130 - това има ли цена?! И мога ли да ги осъдя?! Неееееее! Левон ще си взема заслужената заплата , а аз като умра - ипотеката ще я плащат внуците ми...дето са имали глупостта да се родят в България.
Re: Уникредит-булбанк са измамници
16-12-2010 - 15:29:01
avatar
Quote
karabas
Страхотна глупост си написал тук! Нямаш и капка представа от индекси и изчисления! Завърши поне едно образование - финанси или подобно, за да можеш да направиш, дори и мизерен, анализ на глупостта си! Понаучи се на банкво дело и тогава пиши! Самият факт, че си анонимен (всеки може да плюе по някого, прикрит зад анонимността), говори, че нямаш смелост да се изправиш с тези драсканици пред банкерите. Защото, за доста от тези твърдения, могат да те съдят за клевета, подронване престижа на банката и т.н. Понаучи се и да пишеш, граматиката също ти е доста далечна. Ако си хапнал кредит, който сега не ти е по силите и с него си гушнал панелка или друго, за да станеш софиянец, но сметките са ти криви, не ти е виновна банката, а отново глупостта и недалновидността. Съдбата е в ръцете на всеки от нас, просто някои я управляват и насочват с ума си, а други, като теб, гледат как и какво правят умните и повтарят като папагали. Затова после пищят и обвиняват другите. Глупостта и простотията не прощават. Сърбай си попарата сега.

=



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-16 16:29 от камелия.
Re: Уникредит-булбанк са измамници
11-01-2011 - 15:17:51
Във всички банки са измамници.Лъжат,замазват ни очите,гледат само да подпишеш документите да станеш клиент на банката, а после ,когато искеш информация или нещо друго не ти обръщат внимание.Важното е да ти взимат всеки месец такса обслужваща сметка,друго за тях няма значение.

Хранителни Добавки
Re: Уникредит-булбанк са измамници
14-01-2011 - 21:27:26
Еми крайно време е да си отстояваме правата!!!!Как ли????????Еми сигурно има как,но само на тези които им стиска![www.lev.bg]
Re: Уникредит-булбанк са измамници
25-01-2011 - 15:21:05
Само Уникредит да беше, половината от хората изобщо нямат и представа за какво иде реч, а после реват, че вноската им се покачила.

Гуми
Re: Уникредит-булбанк са измамници
25-07-2016 - 02:50:51
Moje li na lichen da pogovorim imam edin vapros iskam da se dopitam do vas
Re: Уникредит-булбанк са измамници
25-07-2016 - 06:58:15
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход