Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Една сутрин от живота

Публикувано от tihia 
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 04:02:25
Поли, знаеш колко клипчета съм направила със стихове на Радост Даскалова! Макар и нескромно, ще си позволя да цитирам нейната реакция от "незаконно" публикуваните от мен клипчета по нейни стихове, без да съм искала предварително съгласие, а също и тези на Елена Денева.
Това, просто са ДРУГИ ХОРА!

от блог на Радост Даскалова:
"Благодаря ти diaida! Благодаря ти, "Спаска Спасова"! Благодаря ти, скъпа --------------, за красивите клипове, за труда, за невероятния вкус на визиите ти!
Светли празници и хиляди благодарности за направеното! ! !"

























Радост Даскалова

Re: Студено
от diaida на 27.02.2010 @ 20:39:56

Дано те зарадвам, Елена!

Много ще съм щастлива, ако ти хареса клипчето, направих го премръзнала, ноа го изпращам с много топлина !





Re: Студено
от nikoi (boo@abv.bg) на 06.03.2010 @ 08:06:16 - това е Елена Денева

Наистина ме стопли- много, много, много!
Благодаря ти.
Прегръдка!

Re: Кръпки
от diaida на 16.03.2010 @ 00:32:01

Още една кръпчица от мен ...




за справка:
nikoi и ник на Елена Денева
diaida е моят ник

Надя Х., жалко че носим еднакви имена!
Наистина съжалявам, че не сте прочела и други мои постове, за да се уверите, че съм нещо повече от "крадец" на поезия! Крадец на усмивки съм аз! smiling smiley*rose*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 04:24:30
*ok*
Имам си една папка "Поезия", идея нямаш колко неща съм ти лепнала пък аз... :].
Влязох само да ти кажа, че провокирана от стиха в твой клип се разрових и .... намерих нещо повече от Елена Денева ( само на 24 - clapsmiling smiley в хулите. Впечатли ме именно нейното " Студено" sad smiley


п.п. трябва да поработя *write*
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 04:29:11
Хайде, за финал и за Надето (сори за фамилиарниченето, но имаме еднакви имена), не за мен, а за ядосаното Наде ... аз съм едно усмихнато Наде ... или поне се опитвам да бъда ...

[vbox7.com]

Жалко, че вече и ние не ще пишем много в тази тема и в този форум, иначе най-нагло winking smiley бих й предложила сама да публикува from time to time нещичко и тук! Малко сме, но сме "ценители".
Не ми се сърдете, няма много нова поезия на "Славейков"!

И много моля Първа инвестиционна банка да ми плати авторските права, "Маркели" също!!! и 2-те се рекламираха с "Оранжево небето". :]:] Едните 1 кредит не дадоха, другите 1 мляко не почерпиха! Аааама ХА!
Аз не съм и искала, ама ще завъртя политиката! КРАДЦИ с крадците такива! :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-17 04:35 от elissa.
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 04:52:32
Хората сме изтъкани от грешки. И аз, и вие... и всеки.
Ако съм засегнала някого с обидна дума, това за мен е рядкост.
Запазете любовта си към изкуството във всичките му измерения.
Хайде! Бъдете живи и здрави, момичета!
Всичко най-хубаво!
Без лоши чувства.
Ядосаното Наде *beer*
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 05:03:45
Quote
nadia_h
Хората сме изтъкани от грешки. И аз, и вие... и всеки.
Ако съм засегнала някого с обидна дума, това за мен е рядкост.
Запазете любовта си към изкуството във всичките му измерения.
Хайде! Бъдете живи и здрави, момичета!
Всичко най-хубаво!
Без лоши чувства.
Ядосаното Наде *beer*

smiling smiley [vbox7.com]

Quote
nadia_h
Понякога... създаваш всичко отначало.
Понякога... заспиваш уморен.

Твърдението...

Твърдението, че има смисъл.
Ехти... и кара... да го вдишаш.
Бъди различен...

Що се отнася до мен - приветствам различните. *ok* То така или иначе не останаха много, а вие сте различна- добре дошла в клуба.*book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-17 05:22 от Poli_2.
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 06:38:34
Quote
nadia_h
Хората сме изтъкани от грешки. И аз, и вие... и всеки.
Ако съм засегнала някого с обидна дума, това за мен е рядкост.
Запазете любовта си към изкуството във всичките му измерения.
Хайде! Бъдете живи и здрави, момичета!
Всичко най-хубаво!
Без лоши чувства.
Ядосаното Наде *beer*

Ако ядосаното Наде прочете ... така нареченият "подпис" в профила ще види: "Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува." Да, няма идеални хора! И с това не откриваме Америка!
Аз, Наде ... също не съм идеална, не съм идеална, дори за този сайт, не съм брокер, дори нямам своя къща, изключая унаследеното, ако има такова! И аз не знам защо се намирам тук, но като се запитам ... основното е било "чистата монета", защото ми беше омръзнало от "интелектуалци", псевдо някакви си -алци ... с които се въргаляхме из едн и същи теменужени полета и се омайвахме и вярвахме и бяхме уж близки. Това е куриозът на съдбата! Вече съм й свикнала на тази мизерница! Знам какви ми ги крои, знам, че ще ме запокити в необетовани земи, за да ми покаже, че "нищо не знам", че тя е ПОБЕДИТЕЛКАТА! Тя вечно ми ги върти едни такива ..., но пък и аз на нея!~не оставам длъжна!
Щеше ми се ... да сме по-ларж, да сме над нещата, все ми се щеше да не сме дребнави. Не в оня гаден смисъл, а като хвърлим нещо, да не чакаме бумерангът да ни тресне в тила, да сме ларж, да сме като художниците, които ти харесваш, Наде! Импресионистите. Защото ме накара и се поразрових ... отново! Ти ги харесваш, а как мислиш, Лотрек би ли се обидил, ако някой е ползвал картините му за клипчето си?! Или за плакат?!
И да съм публикувала нещо твое, то е било с нужното уважение. Поне онова от вътре го е имало, от вън нямам представа как е прозвучало.
Поли е адвокат, аз съм артист, Наде! Колкото и да се пънем, нито аз ще стана успешен адвокат, по-скоро тя, успешен артист!
Но, някъде по средата си ти - ядосаното Наде! И не трябва да остават помежду ни неизяснени щуротии!
Животът е толкова кратичък и повърхностен, че би било почти неоправдано да го разхищаваме в подобни спорове! Не омаловажавам неволната си грешка да публикувам или постна нещо, без желанието на твореца!
В този "мрак" съм се радвала на "светулката". За мен всяко малко нещичко е било ценно, мож да сме го преодолели, но аз дълго няма да се освободя от "мрака".
За мен всеки смислен стих е празник!
*beer* Наде!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 06:46:41
Това споделихме от скромната си вечеря, останалата част, оставям на лешоядите!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 06:47:55
Да ме прощава Поли, дето е адвокат, но преди точно 19 год. един неин колега закуси и обядва с моето бъдеще!
Още ме наболява там, от където е гризал!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-17 06:49 от elissa.
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 07:10:30
Quote
elissa

Жалко, че вече и ние не ще пишем много в тази тема и в този форум,
:]

eye popping smiley и защо?
Re: Една сутрин от живота
17-05-2010 - 09:19:52
Quote
фло
Quote
elissa

Жалко, че вече и ние не ще пишем много в тази тема и в този форум,
:]

eye popping smiley и защо?

И аз не знам защо се намирам тук, но като се запитам ... основното е било "чистата монета", защото ми беше омръзнало от "интелектуалци", псевдо някакви си -алци ... с които се въргаляхме из едн и същи теменужени полета и се омайвахме и вярвахме и бяхме уж близки. Това е куриозът на съдбата! Вече съм й свикнала на тази мизерница! Знам какви ми ги крои, знам, че ще ме запокити в необетовани земи, за да ми покаже, че "нищо не знам", че тя е ПОБЕДИТЕЛКАТА! Тя вечно ми ги върти едни такива ..., но пък и аз на нея!~не оставам длъжна!

Какво ли да правя, Фло и тук и където и да било?! Явно нито съм за тук, нито още по-малко за ТАМ!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход