Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Откакто Фиш изчезна...

Публикувано от 4ovek 
Откакто Фиш изчезна...
17-09-2005 - 09:56:05
...няма кой да следи за трудовите злополуки в строителството. Доста полезно беше, че ни държеше в течение на тези нещаsmiling smiley Е поне за мен.
Анонимен потребител
Re: Откакто Фиш изчезна...
17-09-2005 - 11:50:55
А преди два дена OMV-то на България до Билла пропаднало нещо smiling smiley
Като гледах и пукнатини по околни сгради даваха по телевизията. Ама за ранени не се споменаваше
Re: Откакто Фиш изчезна...
17-09-2005 - 12:15:41
А преди около месец пък в Младост хората от един блок не можеха да се приберат вкъщи, че тротоарът им беше тръгнал на гости на съседния изкопsmiling smiley
Фиш от САЩ ги следеше тези работи пък ние сме в България и ги пропускамеsmiling smiley
Айде на бас, че за случая OMV - проектантите ще излязат виновни, защото не може реномираната фирма Галчев да е допуснала грешкаsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Откакто Фиш изчезна...
17-09-2005 - 13:23:58
За Галчев не ми се говори, че ще има ...
Re: Откакто Фиш изчезна...
17-09-2005 - 14:00:14
Защо - на Начев на любимата сграда май той извърши грубия строежsmiling smiley Ако това може да те зарадва - преди няколко месеца вървяха слухове, че Георги Илиев не му е разплатил сериозни суми. Ако не се е разплатил за това време - вече няма да можеsmiling smiley

Автор: FISH
Дата: 02.06.2005

Здравей, Вова, здравейте всички приятели от Форума!
Благодаря за хубавите думи!
За съжаление не бих си позволил да давам съвети за инвестиции на бг фондова борса, защото с нея хич не съм запознат и като цяло съм скептично настроен пак към нея по три причини - не съм убеден в професионализма на бг брокери, кьм тяхната почтеност, както и не съм сигурен, че има прозрачност по отношение данните за развитието на фирмите в които се инвестира.

П.П.
В следващите няколко месеца ми предтоят доста пътувания, ако остане време, мога отново да надникна тук.
Пожелавам на всички много забавно лято, изпълнено с чувства!
П.С.
Ако случайно се разговорите с Кулгай Майк му припомнете, че когато преди 3 месеца долара беше 1.52. аз посъветвах да се купуват долари. Когато малко след това долара падна за кратко на 1.50, той ми се изсмя.
Както казва изтъркания лаф, който се смее последен...



Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход