Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА

Публикувано от dimipopo 
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 15:55:21
Страхотен си! Трябва да си смениш професията или поне да станеш депутат - в Парламента търсят гъвкави хора, които черното бяло да изкарват.
smiling smiley

В интерес на истината, в началото прочетох " Никой не му е взел парцАла" , вместо "парцела", (и то на Парцалев,) и се разсмях яко...

Но въпрос на ясновидство е дали в близките години цените на имотите ще продължават да растат. И дали Парцалев ще успее да си осребри имота.

В другата тема, има страшно нападане дали цените ще са нагоре или надолу. Лошото е, че хората нападат личностите си, а не мненията, които изповядват. Ето това е Балканската ни диващина. Никой никого не слуша. Всички от всичко разбират- от футбол, от политика, от икономика, от право, от психология и т.н.

Истината е, че всички разбират от ракия и салатка...Това си е български специалитет. И няма нищо лошо в това.
Добре ще е , обаче, хората да се изслушват и да се опитат да вникнат в чуждите аргументи, колкото и да не ги харесват. (Това е в рамките на лиричното отклонение. Нещо като "консенсуса" от времето на Лилов)
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 16:18:26
А в строителството не търсят такива хора или в търговиятаsmiling smiley
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 16:24:01
4овек,

Има ли вариант, в който последната дума да не е твоя moody smiley: smiling smiley
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 16:50:57
Мачкай за да те уважаватsmiling smiley
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 16:54:00
Явно, няма... :}
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 17:05:21
4ovek,
Точно за калка на двете страни става дума! Аз съм на две улици! Собственика на другите два парцела е един. Смешното става, когато т.нар. "инвеститор" казва:
Мен ме интерсува само твоя пратцел! А тогава показателите и отстоянията са други!
Тогава си искам свободната площ. Ако аз му учредя право на строеж само на моето място, а той го свърже със съседните, след предварителния договор КАКВО СТАВА?
Ако си искрен пиши!
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 17:17:34
Ако го свърже, отпада му привилегията, да не се съобразява с плътност и интензивност на твоя имот, така че едва ли иска нещо подобно.
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 17:30:24
Напротив, привилегията се дава само при свързано застрояване на ъглови парцели! Аз положих усилия да убедя съседа , че е в негов интерес да се съгласи на калкан и от двете страни.
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 17:38:19
Имах предвид ако свърже ( обедини ) УПИ тата. Ако Сте имали предвид застрояването, то не пише ли в договора % и РЗП на сградата.
Re: ОТКРИТИ ПАРКОМЕСТА
23-11-2007 - 17:38:39
partzalev ,

That's all right!
smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход