Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за Волуяк?

Публикувано от маца 
маца
за Волуяк?
07-01-2006 - 14:22:56
Здравейте,
Какво можете да ми дадете като информация за това село Волуяк?
Всичко, което знаете ще ми е от полза... За парцели, хора, обстановка, инфраструктура, всичко, което решите да споделите...
Благодаря Ви предварително!
Re: за Волуяк?
07-01-2006 - 14:53:32
Парцели - по последна информация вървят в рамките на 20-25Е на м2. Някои искат по толкова за нерегулирани, други пък искат доста повече. Търсенето на парцел по начало си е доста сложна задача, трябва да се гледат много неща, не само цената. В това село както и повечето други наоколо които все още имат сравнително малко пришълци парцелите са големи и има простор, обикновено по декар и нагоре. Инфраструктурата е сравнително добра спрямо другите околософиийски села - сравнително малко дупки, има добро осветление, с тока няма проблеми откакто подмениха кабелите и стълбовете, водоснабдяването е ок, но аз лично май ще ползвам повече подпочвена вода която е в изобилие по тия места... Канализация официална няма - има на много места самодейна.
Обществения транспорт е много добър, това беше основния довод в моя случай - има автобус на 15-20 мин. който за 15 мин. стига до метростанция Обеля. Хората са преобладаващо местни - всеизвестни като едни от най-лошите шопи... sad smiley Хубавото е че все повече пришълци се заселват, та сигурно ще се пообърнат нещата но ще видим...
Ако имаш други въпроси давай. Ти къде търсиш парцели и какви размери и цени...
маца
Re: за Волуяк?
07-01-2006 - 16:27:54
Боби,
Мерси за изчерпателния отговор! Пак е нещо!
А как е положението зимата? При дъждовете 2005-та имаше ли опасност от наводнения?
Отделно - къщи, сравнително малки намират ли се? Ти там ли си се ориентирал да строиш?
Питам за мои близки, които се чудят дали да не купят парцел там или етаж от къща, или къща някаква... За бюджета им ще мога да дам повече инфо по-нататък.
Re: за Волуяк?
07-01-2006 - 18:11:29
Не съм имал проблеми през зимата, все пак е равно. Вътрешните улички се чистят колкото и тия по комплексите, т.е. никак, но се минава. Виждал съм обяви за разни къщички, но не съм много в час с тях, трябва да се търси. Аз съм си купил парцел там и смятам да строя скоро.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход