Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Покупка на имот от ЧСИ без акт 16

Публикувано от Ivan Chanov 
Покупка на имот от ЧСИ без акт 16
29-10-2017 - 19:29:53
Здравейте ,

Интересувам се от къща, която се продава на публична продан от ЧСИ.
Къщата е напълно завършена и в нея се живее от 10 години, но няма разрешение за ползване и в документацията, която намерих в районния съд се води като "груб строеж".
В документацията не е описано коя е фирмата строила имота, може и вече да е фалирала , знае ли човек.
В момента искам да направя проверка какви са причините да няма акт. 16, и дали има издадени акт 14 и 15.
Проблема е такъв че къщата е на публична продан, тоест собственика не съм сигурен колко ще съдейства с информацията която ми е нужна, та трябва да видя от къде мога да намеря такава, която е публично достъпна.
Какво ще ми е нужно като документи, за да мога да направя този тип проверка в общината ? Като цяло искам да разбера ще мога ли безпроблемно да извадя разрешение или изобщо да не се захващам.
Ако случайно някой разполага с контакти на консуланти, които се занимават с подобни тивове дейност ще бъда благодарен.
Поздрави

P.S Става въпрос за София



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-10-29 21:17 от Ivan Chanov.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход