Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сглобяеми къщи

Публикувано от milenapiv 
Сглобяеми къщи
15-09-2017 - 19:26:52
Здравейте, някой поръчвал ли си е дървена сглобяема къща? Много ми харесват и имам интерес да си поръчам такава, но мненията са малко противоречиви. Ако имате някаква достоверна информация ще се радвам да споделите.
Re: Сглобяеми къщи
18-09-2017 - 15:15:21
Ние сме си поръчвали сглобяеми къщи до ключ от stor-bg.com. С мъжа ми имаме 3 къщи за гости и всичките са оттам. Много сме доволни. Хората вършат всичко и ти оставят къщата готова за живеене.
Re: Сглобяеми къщи
27-09-2017 - 23:35:40
Значи е супер. Благодаря за информацията.
Re: Сглобяеми къщи
18-05-2020 - 03:04:37
Ние се спряхме на енергийно ефективна сглобяема къща от https://greenparksofia.bg/. Предложиха ни еднофамилна сграда в затворен жилищен комплекс, което доста ни устройва, предвид това, че имаме две малки деца, които ще могат да растат свободно и безопасно в такива условия.
DNP
Re: Сглобяеми къщи
02-06-2020 - 16:21:44
Споделете мнение, като стане готова. Защото и аз съм се напатил от проекти, разминаващи се с действителността..
Re: Сглобяеми къщи
21-06-2020 - 09:42:12
Не са лоша идея сглобяемите къщи. Имат нужда от малко аксесоари в интериора обаче и стават Топ! Аз лично съм намирала много хубави интериорни решения в сайта на ИКЕА България. Не става въпрос при мен за сглобяема къща, но в работата си доста стаи съм направила да изглеждат красиви с разни малки мебели от там. Шкафчета, украси и други такива променят много интериора.
Re: Сглобяеми къщи
23-07-2020 - 18:57:21
Здравейте,

А какъв е срока за амортизация на самата къща и различава ли се от стандартните къщи, дефакто колко живот имат. Ще се радвам някой да сподели мнение.

https://firmatami.net/
DNP
Re: Сглобяеми къщи
25-01-2021 - 18:14:19
Аз търся също мнения и препоръки, тъй като в интернет има общо взето само за фирмата Евтин дом ЕООД, като има доста публикации: [jenijeleva.com] , [socialni.bg] , [article-bg.eu] обаче някак си незнам дали мога да им се доверя. Искам някой от първо лице да сподели мнение за евтини домове от сглобяеми материали.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход