Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся да купя помещение което не съществува. Строеж върху парцел?

Публикувано от Mauri 
Търся да купя помещение което не съществува. Строеж върху парцел?
06-04-2015 - 22:29:11
Здравейте, вече една година обикалям кв. Витоша за помещение, което да става за спортен център. Критериите са ми да е високо минимум 3.50 м., да могат да се построят съблекални и тоалетни близо до входа, да няма колони и да е с правилна правоъгълна или квадратна форма. Тъй като такова помещение не съществува започнах да се интересувам от други опции. Може би ще е добре да закупя парцел и да си направя постройка. Не са ми ясни правилата обаче. Ако закупя парцел със стара къща, мога ли да я съборя и да построя новата постройка на мястото на старата със същата квадратура без разрешение за строеж, нов нотариален акт итн? А ако парцела се води за застрояване на къща, трябва ли да му сменя статута за построяване на спортна зала? Освен адвокат, какъв специалист трябва да наема за да ми задвижи този вид документи по разните институции? Вие какво бихте купили на мое място? Остават ми още 8 месеца майчинство, през което време да се подготвя за стартирането на собствения ми бизнес. Много моля за помощ и информация!
Re: Търся да купя помещение което не съществува. Строеж върху парцел?
07-04-2015 - 00:34:33
адвокат ще е нужен. мога да ти препоръчам един специалист в областта. ако те интересува пиши мина лични
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход