Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Най добрия брокер в гр.София
14-07-2017 - 21:24:45
Здравейте всички доволни хора от работата на тази чудесна дама Г-ца Шарланджиева!

Преди да седна да пиша изчетох всичките мнения написани по темата.
Аз също имах уплах от даването на имот под наем и тъй като нямам познат брокер,прегледах в интернет,кой е добър.
И намерих наистина най-добрия,съвсем случайно.Супер професионалист,много информирана и организирана,неуморна и много позитивна дама.Тя работи наистина за своя клиент.
И изведнъж благодарение на нея всичко се разви чудесно.
Защото когато вложиш усилие и желание,просто ти се получава!Във всичко!

Уважаема Г-це Шарланджиева,

И на мен ми върнахте вярата,че нещата могат да се случват както трябва,точно и коректно.
Вие сте чудесна и знаете как се работи.
Желая ви много успех и късмет,защото го заслужавате!

P.S.А на тези глупави и завистливи хора,позволили си да дават мнение и да ви оценяват без дори да ви познават (тези със саморекламата),просто не им обръщайте внимание.

Прекрасно лято smiling smiley
Re: Най добрия брокер в гр.София
21-07-2017 - 06:08:58
брокериците почнаха да хвалят един друг
Re: Най добрия брокер в гр.София
08-10-2017 - 18:47:10
avatar
Сега кой е най-добрия брокер в София може се мери по много критерии и незнам дали е колежката Спаси с която се познаваме, но съм сигурен, че хвалбите по неин адрес изобщо не са измислени и едва ли доволните и клиенти са само тези. Може пък аз да съм по-добрия брокер smiling smiley Но аз се занимавам основно с посредничество при покупки и продажби и това с търсенето на квартира в София не ми е стихията по ред причини. А ако си мислите, че е лесно да си намерите квартира в София особено ако бюджета ви е около 400-450 лева можете да се пробвате и скоро ще разберете колко е лесно winking smiley Еле па ако сте класици, които търсят в Студенски град, Младостите, Изток, Яворов, Борово и т.н.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Най добрия брокер в гр.София
25-01-2018 - 09:48:15
За най-добрия не знам, на нас ни свърши работа Цветан от Агенция "ТАРА", не ме кара да подписвам смешни протоколи, дойде при нотариус преди още да сме капарирали, все неща, които другите ми отказваха.
Друго искам да споделя: категоричното си възмущение от агенция "Бендида", такова арогантно отношение, такова изнудване, такива лъжи от никой друг не получихме, а за повече от половин година търсене се нагледахме на много..
Големите, като "Адрес", "Мирела", "Явлена" те грабват с ужким страшен хъс и обещания, водят те на огледи на имоти, които само те предлагат, за да вземат двете комисионни и след седмица те зарязват, там се търси бързата реализация. Малките като че ли са по-уместни за такива клиенти, като нас, явно много претенциозни за нашия пазар, щом сме казали, че не искаме първи етаж и на пет от 8 огледа ни водят на първи с аргумента, че апартаментът бил много хубав, нищо, че е на първи..
Късмет на всички и един съвет, вършете си сами работата, комисионната просто я прежалете, няма как явно..
Re: Най добрия брокер в гр.София
21-02-2018 - 19:16:55
Здравейте на всички в този форум. Не съм сигурен,че това е подходящото място, но искам да споделя разочарованието си и да посъветвам НИКОЙ да НЕ СЕ ДОВЕРЯВА НА BROKER DEFENSE. Взимат по 30% , а е абсолютно НЕОПРОВЕРЖИМО!!!!!!!!!! ИЗМАМНИЦИ СА И АКО ОЩЕ НЯКОЙ Е ПОСТРАДАЛ ОТ ТЯХ, НЕКА ДА СЕ СВЪРЖЕ С МЕН, ТЪЙ КАТО ЗАПОЧВАМ ПРОЦЕДУРА, С ЦЕЛ ВЪЗРЪЩАНЕТО НА НЯКАКВА ЧАСТ ОТ СРЕДСТВАТА, КОЙТО ИМ ДОВЕРИХ!!!!!!
Re: Най добрия брокер в гр.София
10-10-2019 - 08:50:07
Здравейте, бих искал да започна с един съвет към лицата на които им се налага да ползват брокерски услуги:
Братя и сестри - НИКОГА,АМА НИКОГА НЕ ИЗБИРАЙТЕ ГОЛЯМАТА АГЕНЦИЯ С ГОЛЯМОТО И ИЗВЕСТНО ИМЕ !!! Тук в България една фирма колкото е по голяма и известна на пазара,толкова по надута горделива и надменна към клиента става тя. Тоест въпреки големите си завоювани позиции на пазара,то тя да не свърши работа е почти абсолютно сигурно.ФАКТ.
Аз попаднах на агенцията на Спаси след съвсем случайна препоръка от мой приятел,за което съм чист късметлия *beer* МОята мисия беше с инвестиционна цел. Продажба на едностаен,допълващ заем и покупка на двустаен.Всичко мина гладко и приятно.Бях се настроил първоначално че това ще е една малко дълга процедура напред във времето,но доста бързо приключихме задачата.Аз бих искал да изкажа благодарност не само лично на Спаси, а и на целият им страхотен екип в агенцията,които опознах в процеса на работа.Всичките там са като задружни пчелички. Брокерката ме посъветва да направя едно пълномощно на нейн колега в агенцията и който от мое име да се заеме със досадната задача да се минат през всички необходими институции,и да се извади всичко нужно ми за сделката (схема от кадастър,данъчна оценка,удостоверения от ЕСГРАОн документи от НАП и тн) Доверих и се, и така действахме.Тоест не ме занимаваха с нищо от началото до самият край.Дори на огледите не присъствах.Бях им дал ключ.Също Спаси има много добър банков агент, с когото е партньор,и който успя да ми договори най добрите условия по банковият ми заем.С помощта и на него успях да закупя много добро двустайно жилище,в хубава сграда,в по хубав квартал,на добра локация,дори и с чудесно изложение *ok*. Скоро след като ми свърши ремонта,ще я потърся отново.Този път да ми го отдаде под наем,и да ми намери най добрите наематели защото ще искам да ми пазят жилището! Респект към Спаси! *rose*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2019-10-10 08:58 от Al.Stanoev.
Re: Най добрия брокер в гр.София
28-10-2019 - 00:01:08
Според мен няма такова животно, като най-добър брокер ...

http://www.talkbansko.com/
Re: Най добрия брокер в гр.София
18-11-2019 - 17:25:10
Quote
MariaPetrova99
Според мен няма такова животно, като най-добър брокер ...



Няма най-добри, но според мен има такива със сходни качествени умения, които им вдигат шансовете значително да ти намерят добър апартамент. В крайна сметка, има и късмет в цялата работа...

https://brokerfinder.bg/ - мнения за брокери на недвижими имоти



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2019-11-18 17:36 от brokerfinder.
Re: Най добрия брокер в гр.София
04-08-2021 - 12:37:13
avatar
Quote
Al.Stanoev
Здравейте, бих искал да започна с един съвет към лицата на които им се налага да ползват брокерски услуги:
Братя и сестри - НИКОГА,АМА НИКОГА НЕ ИЗБИРАЙТЕ ГОЛЯМАТА АГЕНЦИЯ С ГОЛЯМОТО И ИЗВЕСТНО ИМЕ !!! Тук в България една фирма колкото е по голяма и известна на пазара,толкова по надута горделива и надменна към клиента става тя. Тоест въпреки големите си завоювани позиции на пазара,то тя да не свърши работа е почти абсолютно сигурно.ФАКТ.
Аз попаднах на агенцията на Спаси след съвсем случайна препоръка от мой приятел,за което съм чист късметлия *beer* МОята мисия беше с инвестиционна цел. Продажба на едностаен,допълващ заем и покупка на двустаен.Всичко мина гладко и приятно.Бях се настроил първоначално че това ще е една малко дълга процедура напред във времето,но доста бързо приключихме задачата.Аз бих искал да изкажа благодарност не само лично на Спаси, а и на целият им страхотен екип в агенцията,които опознах в процеса на работа.Всичките там са като задружни пчелички. Брокерката ме посъветва да направя едно пълномощно на нейн колега в агенцията и който от мое име да се заеме със досадната задача да се минат през всички необходими институции,и да се извади всичко нужно ми за сделката (схема от кадастър,данъчна оценка,удостоверения от ЕСГРАОн документи от НАП и тн) Доверих и се, и така действахме.Тоест не ме занимаваха с нищо от началото до самият край.Дори на огледите не присъствах.Бях им дал ключ.Също Спаси има много добър банков агент, с когото е партньор,и който успя да ми договори най добрите условия по банковият ми заем.С помощта и на него успях да закупя много добро двустайно жилище,в хубава сграда,в по хубав квартал,на добра локация,дори и с чудесно изложение *ok*. Скоро след като ми свърши ремонта,ще я потърся отново.Този път да ми го отдаде под наем,и да ми намери най добрите наематели защото ще искам да ми пазят жилището! Респект към Спаси! *rose*

Спаска Шарланджиева и нейната агенция Велдкис са супер коректни. Лично ги познавам като колеги и въпреки, че сме конкуренция нямам скрупули да кажа - супер са!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход