Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителна фирма Крит - апартамент на зелено

Публикувано от dimadimitrov 
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
27-11-2012 - 14:35:26
Здравейте, надявам се да съм Ви от помощ. Фирма "КРИТ" е пред фалит. Аз също имам апартамент в Ст. град и нямам представа какво да правя, но със сигурност знам, че фирмата няма пари да завърши строежа. Ако имате идеи за излизане от ситуацията моля споделяйте.
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
27-11-2012 - 18:40:37
Здравейте,
Аз съм в същото положение, но става въпрос за комлекс "20 бора", където предполгам ситуацията е още по-лоша от сградата в Студентски град.
Ако наистина фирмата е пред фалит, (за което се надявам все пак да не е така) ще трябва да се съдим и ще е по - добре да действаме заедно разумно. Ако има и други собственици от "20 бора", четящи темата, нека и те се обадят тук или на ЛС.

Поздрави,
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
19-12-2012 - 21:21:11
Здравейте,аз също съм собственик на апартамент от фирма Крит в комплекса-20 Бора.Положението е същото което го описвате.Много са некоректни,протакват нещата.Аз също искам да издиря собственици и да действаме заедно.Имам адвокатка която ще ме посъветва как да се постъпи,но ме притиснява фактът че в България виновните остават ненакази.
Ако имате някаква информация моля ви пишете.
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
24-12-2012 - 10:40:30
Здравейте , аз също съм собственик в 20 бора .Всяка седмица минавам през обекта и от две години не виждам никаква промяна , сложиха два прозореца , за да може да казват на клиентите като отидат в офиса , че в момента работят по дограмата и ел. инсталацията .Незнам какво да правя вече ,давайте съвети как мога да си взема парите които те ги нямат.Незнам дали си правят сметка с колко хора си правят т.....к ,от къде такава смелост.Трябва час по скоро да се съберем всички
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
24-12-2012 - 13:16:48
Във фейсбук има група която се организира за КРИТ под името sonique това е името на сградата в студ. град
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
29-12-2012 - 14:30:27
Здравейте,аз издирвам собственици на комплекса 20 бора,попаднах на една жена на която писах имеил но нямам отговор до момента.Регистрирах се в групата в фейсбук,но там са повече собственици в Студенски град,въпреки че проблемите са ни еднакви.Положението не е добро аз се опитвам от известно време да се свържа с управителя,но непрекъснато ме лъжат,че не е в офиса.Ако искате регистрирайте се в групата и незабавно трябва да се срещнем за да обмислим какво ще предприемем.
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
20-01-2013 - 13:01:34
Здравейте,аз също сън собственик на апартамент в комплекса 20 бора,имам същите проблеми трябва да направим среща за някакви общи действия мисля че така е най разумно.Аз лично нямам никаква информация какво е състоянието на фирмата,но твърде много се проточи всичко,време е за някакви действия.На разположение съм изпратете ми имейл за връзка.
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
21-01-2013 - 21:34:43
[www.facebook.com]# Това е линка за групата във Facebook за собственици от 20 Бора.
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
22-02-2013 - 14:12:01
Здравейте,аз също съм собственик на апартамент в комплекс"20 Бора".За съжаление днес на събранието в Студентски град е казал,че няма пари довърши сградата и е предложил да им подпише договори,че им дължи пари(което е донякъде безсмислено).Предполагам,че и на събранието на 01.03.ще ни каже същото и на нас,с тази разлика,че при нас трябва да се съберат много пари за довършване.
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
25-03-2015 - 18:12:01
Здравейте! Собственик съм на апартамент в 20 Бора,някой има ли представа какво се случва в момента.Токущо намерих форума,но никой не е писал от години. Благодаря предварително!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход