Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителна фирма Крит - апартамент на зелено

Публикувано от dimadimitrov 
Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
27-10-2012 - 18:32:47
Здравейте, Колеги!

Преди няколко години закупих апартамент от фирма крит на зелено. Сградата трябваше да бъде завършена още 2010 но стигнаха до акт 14 и започнаха да протакват нещата и в момента, вече 3 години почти, май няма никакъв изглед за крайна дата когато да завършат строежа. Въпросът ми е някой тук има ли информация за фирмата, дали имат някакви затруднения в момента или какво може да се направи по съдебен път? Никаква информация не мога да намеря по форуми или новини за крит а по телефона само ме размотават от година насам че всеки момент щели да почнат да строят. И изобщо дайте някой съвет какво се предприема в случая?

Благодаря Ви предварително!
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
03-11-2012 - 00:04:36
Забравих да пиша - сградата се намира в София (Студентски град). Някой чувал ли е за тази фирма въобще?
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
06-11-2012 - 04:26:32
Съжалявам, не съм я чувал, но види се закъсал си. Съд, дела, адвокати.... вероятно вече си закъснял а и при нашия нефелен съд ще е даване на пари бадива. Започнете с това да се съберете собствениците на жилища и решете всички заедно какво е най-добре да се направи. А така сами, строителя като изпечен мошеник ще ви клати по единично. Чувам, че някои във вашата ситуация сами, със свои средства си довършват.

Искрено ви желая успех.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
06-11-2012 - 19:59:01
Дай някакви координати : Е-мейл...телефон..да се свържа с теб .. и аз съм собственик на апартамент в същата сграда...
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
06-11-2012 - 21:05:53
Благодаря ти за отговора! Определено сам закъсал затова се и обърнах тук, и не съм само аз. Сградата е доста голяма и беше почти нацяло разпродадена, говорим за над 100 човека, а в проекта беше предвидено и едната част да се закупи от фирми и са я направили като офиси. За фирмите няма как да проверя но знам със сигурност че апартаментите са разпродадени почти всички.

Сега обаче не знам как мога да свържа с другите собственици. Очевидно никой не живee в сградата освен един пазач, а пък да застана отпред и да чакам някой от другите собственици да се появят не е много практично. От Крит не вярвам да предоставят тази информация - има ли друг начин как да се свържа с други собственици?

Благодаря за помоща!
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
06-11-2012 - 21:40:45
Quote
potrebitell
Дай някакви координати : Е-мейл...телефон..да се свържа с теб .. и аз съм собственик на апартамент в същата сграда...

Пратих ти координати на лично съобщение. имаш ли връзка с други собственици?
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
08-11-2012 - 12:15:07
ЗДРАВЕЙТЕ,
НИЕ С ЖЕНА МИ СЪЩО ИМАМЕ АПАРТАМЕНТ В ТАЗИ СГРАДА. МИСЛЯ, ЧЕ Е ВРЕМЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО,ЗАЩОТО
ИНАЧЕ ОТ "КРИТ" ЩЕ НИ ЛЪЖАТ ДО БЕЗКРАЙ.
МОЛЯ, ПРАТЕТЕ МИ КООРДИНАТИ И АЗ ЩЕ ПРАТЯ СВОИТЕ.. НЕ ПОЗНАВАМ ДРУГИ СОБСТВЕНИЦИ, НО МИСЛЯ ЧЕ ИМА НАЧИНИ ДА ГИ ОТКРИЕМ, МАКАР И ТОВА ДА НЕ СТАНЕ МНОГО ЛЕСНО. ПО -ВАЖНОТО Е КАКВО БИХМЕ МОГЛИ ДА НАПРАВИМ?
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
08-11-2012 - 16:55:57
Пратих ти координати на лично съобщение!
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
08-11-2012 - 20:01:49
[www.facebook.com] - Това е Facebook група... Нека эапочнем да се събираме ...!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-11-08 20:09 от potrebitell.
Re: Строителна фирма Крит - апартамент на зелено
14-11-2012 - 21:05:10
RADIKALL ..svyrji se s nas ..Facebook grupata ili.. tuk pishi mi na lichno syobshtenie..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход