Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ

Публикувано от delffin 
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
31-10-2013 - 20:31:13
[en.wikipedia.org]


един линк за плокера да се ограмоти .ама едва ли знае английски
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
01-11-2013 - 02:26:26
"брокер съм си" заради такива като теб, неуки, неопитни, нагли поради невежество
---------------------------
Абе оноре ли си , балзак ли си, след всички мили думи по мой адрес какво очакваш ? Само да ти светна,че от 23 г. се занимавам с това, ти ли ще ми даваш оценки , или пред теб трябва да се доказвам може би ?! Льольо.
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
08-12-2013 - 00:05:56
Quote
брокер съм си
"брокер съм си" заради такива като теб, неуки, неопитни, нагли поради невежество
---------------------------
Абе оноре ли си , балзак ли си, след всички мили думи по мой адрес какво очакваш ? Само да ти светна,че от 23 г. се занимавам с това, ти ли ще ми даваш оценки , или пред теб трябва да се доказвам може би ?! Льольо.
Стига с тоя стаж, бре!....Всяко хлапе, дето има мозък и речник и умее да бърбори ша те сложи в джоба си за три месеца, баси!
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
09-12-2013 - 22:25:26
Ами имам си го стажа, а ти не си в позиция да ме оценяваш и поучаваш, провинциалистче !
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
11-12-2013 - 08:46:43
Quote
брокер съм си
Ами имам си го стажа, а ти не си в позиция да ме оценяваш и поучаваш, провинциалистче !
Ти откъде знаеш позицията ми? И стига с тва "провинциалистче".....да не си от село и да имаш некъв комплекс на тая тема?
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
11-12-2013 - 15:44:02
!....Всяко хлапе, дето има мозък и речник и умее да бърбори ша те сложи в джоба си за три месеца, баси!
------------------
Ето ти позицията. И за сведение - всички родени извън София са провинциалисти. Аз не съм.
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
12-12-2013 - 13:07:16
до бркераsmoking smiley
Не е нужно да доказваш професионализъм, то се вижда от постовете тук. Очевидно е и нивото на култура и образование
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
За хората които купуват имот! /пофесионалистите брокери в много случаи дори не са виждали акта за собственост, не са сигурни и дали продавача е собственик!!!!/
"В столицата вече има над 10 случая на пълномощни менте от Лондон, предупреждават разследващите. Фалшивите документи са с печат и знак на нотариални камари. Доста от тях са

върху оригинална бланка на
пълномощни от Великобритания

Разследващи са изумени как измамниците са успели да подготвят ментетата с толкова добри и почти оригинални защити, които са трудно разпознаваеми и затрудняват максимално служителите в банките. На някои чужди документи дори имало фалшиви заверки от посолството ни във Великобритания."
[www.24chasa.bg]
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
12-12-2013 - 20:51:45
Очевидно е и нивото на култура и образование
------------------
Дано не си мислиш сериозно,че точно ти ще ме оценяваш ! Няма на какво да стъпиш, дребнееш ми.
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
09-06-2014 - 20:27:37
Плачат брокерите за комисионни и още как! Начело с Любка Василева и нейната измислена компания ВИ ЕЛ (нейните букви от името), но както и да е. Бях сигурен,че е гнила работа. Измисля си суми, които уж не влизаха в цената и никога не е споменавала
Re: ПОВЕДЕНИЕТО НА БРОКЕРИТЕ
25-11-2014 - 10:41:22
avatar
Толкова съм се опарила от такива, че даже не ми се подхваща темата, че няма да мога да се спра!!! :g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход