Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КЕЙ ТИ ДЖИ

Публикувано от trigo 
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
29-04-2011 - 15:17:16
Стига сме си чесали езиците и да правим сеир на хората.Адвокат провери всичко.Стига толкова,нека и да поработиме малко.
п.с. А не съм ли прав,че цените се объркаха от преиждащата маса,която даваше колкото и кажат за апартамент в София?Какви ли не квартали се застроиха и коя ли не градинка стана улица.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
29-04-2011 - 19:50:10
Прав си във едно уважаеми СТОЛИЧАНИНО (със поведение под това на който и да е от провинцията) безочливоста и наглоста на такива като теб няма край, що не се замислиш кой си, какъв си и какво правиш тук пък тогава да съдиш, кой от къде дошъл и какво си купил. Грозна картинка е това:

Quote
vision
В една предишна тема,жена благодареше,че е прочела и не си е купила апартамент.Е нали парите от този апартамент щяха да отидат за довършване на сградата
А къде отидоха всичките дадени до този момент?

Quote
vision
И какво се случва- на няколко човека им тежат наемите и реват яко.

Поведението и е просто под всякаква критика!
Добре запомни тези си думи, скоро ще разбереш колко са тези няколко човека! Да знам, да казвам 2 блока в център люлин ... ти може би най добре знаеш броя на хората на които им тежат. Един блок на Добринова скала ... може би и тук знаеш бройката ...


Quote
vision

В никакъв случай не защитавам Анатоли Ценков,но факт е,че не е продавал от доста време апартамент.А като не продава,няма да строи.

Да опитваш се да му правиш някакъв ти услуга, защо само ти знаеш! А в такъв случай да попитам та то останало ли е нещо за продаване, че не знам? А забравих да попитам а това което е продал колко пъти обезпечава себестойноста подобен тип завършена сграда ? (Луксозна сграда ама на картинка, нито материалите са качествени нито изпълнението. И това го казвам толкова сериозно, че едвам се сдържа да ви постна и снимки, че не са и малко!)

Quote
vision

ами разберете се с него парите,които му дължите да давате директно към доставчици или под изпълнители,за да върви сградата

Тук ще напиша няколконеща:
1-во Незнам при така стеклите се обстоятелства, кой на кого дължи.
2-ро Аз строител ли ще ставам че да върша работата на този който НЕ ЖЕЛАЕ ДА Е свърши че да гоня подизпълнителите ?
3-то Да вземем да организираме някоя масова сбирка на обекта да ти викнем и 2 3 телевизии, пък да вземеш да се изкажеш със невероятните си тълкования по този въпрос, мисля че на много хора ще им бъде от полза да чуят думите ти... А какво ще кажеш?
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
05-05-2011 - 08:55:02
Здравейте ,
Искам да попитам ако някой знае , дали се работи на обект "Добринова скала" , защото ми казаха , че нямало никой и било заключено в понеделник.
Благодаря предварително
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
09-05-2011 - 22:01:43
Здравейте, дали е било заключено в понеделник незнам, но определено не се работи и така е от доста време насам smiling smiley факта че акт 16 трябваше да е взет през февруари миналата година, а година и няколко месеца след това сме на етап на който не са започнати никакви СМР по външните връзки, асансьории разпределителни табла - звена чиято себестойност може би е равностойна на всичко изградено до момента smiling smiley
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
10-05-2011 - 18:03:33
Аз бях на обекта в събота 07.05.2011 година и искам да ви кажа , че всичко е заключено , няма дори пазач /караваната на пазача е заключена с катинар и верига / . Има само едно умряло от глад куче вързано на синджир. Положението е трагично . Личи отдалече че обекта е изоставен . Момичето , което работи в съседната кооперация ми каза , че е така повече от месец. Навсякъде боклуци . На партерния етаж , където са магазинните помещения има даже две счупени витрини , а вътре..... познайте ТОАЛЕТНА. Изобщо това което видях напълно ме отчая.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
11-05-2011 - 11:54:06
Quote
mariolla
Аз бях на обекта в събота 07.05.2011 година и искам да ви кажа , че всичко е заключено , няма дори пазач /караваната на пазача е заключена с катинар и верига / . Има само едно умряло от глад куче вързано на синджир. Положението е трагично . Личи отдалече че обекта е изоставен . Момичето , което работи в съседната кооперация ми каза , че е така повече от месец. Навсякъде боклуци . На партерния етаж , където са магазинните помещения има даже две счупени витрини , а вътре..... познайте ТОАЛЕТНА. Изобщо това което видях напълно ме отчая.

Нахранете поне кучето, или го отвържете или поне дайте координатите в някой форум за помощ на кучета, то не е виновно sad smiley
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
13-05-2011 - 07:11:40
Има една поговорка - Това което човек си направи сам , друг неможе да му го направи.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
13-05-2011 - 08:14:45
Абсолютно правилно!Платихме си най-скъпия урок по уж премислена доверчивост, разчитане на коректността на строители и др. изчезнали понятия.При мен ще е за последно!Нанесоха ми най-големите вреди и на нерви, и на здраве, и на пари.Дано да са щастливи !
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
13-05-2011 - 17:12:44
Казва се: "Чумата да ги тръшне", "Бял ден да не видят" и т.н., както си му е реда.
Re: КЕЙ ТИ ДЖИ
16-05-2011 - 09:28:18
Щом сме на тази тема о.к.-аз не казвам "чумата да ги тръшне...", но единствения съдник не можеш да излъжеш с остроумни писания, иронични бележки и нападки.Така, че ако няма хитреене, ако причините за забавянията са основателни да са/сте живи и здрави, но ако не...ти си знаеш "благопожеланията", имотко.А и това, дали ще ги "тръшне чумата..." както иронично вмяташ не зависи нито от теб , нито от мен, а от истинските ДЕЛА.Хайде жив и здрав!



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-05-16 10:16 от krisma.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход