Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нов град !

Публикувано от bah 
bah
Нов град !
09-03-2011 - 13:36:16
avatar
Правителството обяви село Игнатиево, община Аксаково, за град, съобщиха от Министерски съвет. Решението за административно-териториалната промяна е подкрепено от Общинския съвет и кмета на Аксаково и от областния управител на Варна. Населеното място изпълнява законовите условия за обявяване на село за град. Броят на постоянните жители на Игнатиево е 4258 души. Има добре изградена социална инфраструктура – средно общообразователно училище, ОДЗ, читалище, библиотека и младежки дом. Построени са нов спортен център и стадион, а на мотополигона ежегодно се провеждат кръгове от националното първенство по мотоциклетизъм. Игнатиево е водоснабдено и електрифицирано. Канализационната мрежа е свързана с пречиствателна станция „Варна”. Комуникациите са на високо технологично ниво, има добри транспортни връзки с областния и с общинския център. В населеното място е обособена бизнес зона, където работят над 40 фирми.



Много съм кахърен бе хора.
Преди няколко дена те се преброиха като селяни, а сега са гражданя.
Как ще ги хване статистиката?
Re: Нов град !
10-03-2011 - 19:39:49
Честито на кмета на Игнатиево с 50 лева по-висока заплата.
Re: Нов град !
10-03-2011 - 21:45:51
Quote
bah
Правителството обяви село Игнатиево, община Аксаково, за град,



Тука ще сложат предупредителна табела: Граждани на Игнатиево ,пазете чисто и хвърляйте боклука на края на селото!
bah
Re: Нов град !
11-03-2011 - 13:13:18
avatar
Фло, два дена чакам да драснеш два реда за "новия град".
Бях сигурен на 100%, че ще споделиш своето мнение (от Варна си все пак).
На софиянци "новия град" нищо не им говори.
Аз още не мога да повярвам, все си мисля, че е шега.
Половината село са бивши затворници, другата половина са бъдещи, бахти градът.
Това се отнася за кюмюрите, а за българите - горките те!
Re: Нов град !
22-03-2011 - 01:54:30
avatar
Щастието е относително нещо.. това чаве на снимката сигурно е по-щастливо от 90% от децата в столицата, защото мама не ще да им купи кукла Барби или Бакуган (в зависимост от пола).

*drink1*
Re: Нов град !
28-03-2011 - 09:08:21
Честито!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход