Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....

Публикувано от Clever 
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
25-05-2009 - 23:30:10
за информация на Камелия не съм го давал никога . 2ма брокери се опитжаха да ми го вземат досега. 1во опит беше с една гола поляна дето строителя нямаше собственост нито право на строеж и като не им го дадох ме заведоха при него а тои си каза че е рано да се пише договор не разбрах дали брокера сам си е решил да продава нещо което не съществува или строителя му го е възложил да тества пазара. 2ри опит попаднах на 1 нахален брокер които каза че требе да дам стоп капаро и като го попитах какъв документ издава срещу това ми показа некаква разписка на монитора на компютъра, и аз като поисках да я прочета каза че не можело( баси за какъв балък ме взе) питах го има ли пълномощно от строителя и каза че има . показва ми некакво пълномощно за друг адрес от физическо лице ( интерсно как се оправя с данъците строител физическо лице). накрая си го напсувах както си приляга и си заминах по живо по здраво . оказа се че и там нема разрешително за строеж .не че ме измамиха ама и в 2та случая си загубих по 3-4 часа да се разпраям с тях.
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
25-05-2009 - 23:31:44
мисля вече тоя номер не го прилагат защото нема сегашната ситуация как да убедиш клиента че трябва да бърза ама преди 2 години си беше хит.
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
26-05-2009 - 11:04:12
avatar
Ivo.NovDom,
Доста патетично звучиш, което не пречи да разберем, че в разрез с правилата на форума, непрекъснато си правиш безплатна реклама.
Ако имаше нормално модериране, отдавна да са те предупредили и да са изтрили линковете ти.........
Мислиш ли, че ти си най- хитрия, сетил се да рекламира на аванта? eye popping smiley

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
26-05-2009 - 11:30:31
Камелия, то, цялата наша дейност е рекламна!!! Не мислиш ли! Абсолютно си права! Безплатна реклама, естествено че бих се възползвал! Докато може ще го правя! На имоти.нет доскоро всичките услуги бяха безплатни, ти да не се сърдиш на всички, тоито ползваха АВАНТАТА? Съжалявам, че съм те подразнил, не смятам да дразня никого, но не смятам и да крия какво мога да правя, нали от това получавам доходите си все пак.
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
26-05-2009 - 11:41:04
avatar
Ivo.NovDom Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, то, цялата наша дейност е рекламна!!! Не
> мислиш ли! Абсолютно си права! Безплатна реклама,
> естествено че бих се възползвал! Докато може ще го
> правя! На имоти.нет доскоро всичките услуги бяха
> безплатни, ти да не се сърдиш на всички, тоито
> ползваха АВАНТАТА? Съжалявам, че съм те подразнил,
> не смятам да дразня никого, но не смятам и да крия
> какво мога да правя, нали от това получавам
> доходите си все пак.


Да разкажеш какво можеш да правиш, е едно. Да даваш линкове за връзка с теб и сайта ти, съвсем друго.
Жалко е, ако не разбираш, още по- жалко- ако въпреки забраната и неодобрението, продължиш да нахалстваш.........

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
27-05-2009 - 18:22:40
Камелия, казах си мнението, видно не ти харесва, и нещо се заяждаш, спора ни май излиза извън темата за КАПАРОТО, кой да го взима и т.н. Ако имаш нещо против подписа ми - пусни друга тема, ще подискутираме там. ОК?
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
28-05-2009 - 01:21:23
avatar
Ivo.NovDom Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, казах си мнението, видно не ти харесва, и
> нещо се заяждаш, спора ни май излиза извън темата
> за КАПАРОТО, кой да го взима и т.н. Ако имаш нещо
> против подписа ми - пусни друга тема, ще
> подискутираме там. ОК?

Не се заяждам, обяснявам ти, че тук не е място за реклама. Прочети правилата на форума.Ще добавя, че компрометираш цялата гилдия- като демонстрираш несъобразяването си с тях.
Това, което пробутваш като подпис, е реклама. Правейки се, че не схващаш, потвърждаваш факта, че сред брокерите има много некоректни хора, готови да сгазят законите и за най- елементарните неща.........

пп Ако твърдиш, че " стоп- капарото", или капарото трябва да се даде на посредника, а не на продавача, или Нотариуса / за съхранение/,още веднаж демонстрираш некоректността си.......


Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
28-05-2009 - 09:58:24
Общи правила на форума
Изпратено от: magic (Модератор)
Дата: January 15, 2008 01:27PM


Моля спазвайте правилата, за да може форумът да е полезен и приятен за всички.

1. Не пускайте две теми за едно и също нещо.
2. Не пишете извън темата - пуснете нова тема по въпроса.
3. Не проявявайте неуважение към други участници във форума. Не се допускат обиди, пусвни и т.н.
4. Не се допуска спам и реклама.
5. Не пускайте една и съща тема в няколко различни раздели
6. Преди да попитате нещо препоръчваме да направите търсене и да видите дали вече няма тема по същия въпрос.

Това не са трудни за спазване правила и не искаме много. Целта е да спазваме добрия тон и форумът да бъде полезен. Благодаря Ви!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Присъединявам се към Камелия.

Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
28-05-2009 - 10:32:48
avatar
А онзи, който цял сайт спретнал с новини за Кремиковци, за да си рекламира криливия имот? Или другия, който оспами целия форум, за да сложи няколко ключови думи накрая? Или ще мърморите на всички, или на никой. Иначе повече ми изглежда, че завиждате на човека.
Re: Внимание ! ! ! КАПАН ЗА КУПУВАЧА .....
28-05-2009 - 12:01:13
Добре, убеди ме........................отнася се за всички!

Не можеш да поучаваш хората как е редно и как не е редно, какъв е законът и че трябва да се спазва, а ти самият да не го правиш.

Аз също съм отскоро във форума, направиха ми забележка че крещя (неписано правило) и почнах да шепна.

А тук в момента говорим за писани правила!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход