Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Повторение но от значение.

Публикувано от turbozol 
Повторение но от значение.
07-03-2008 - 16:13:31
НЕ е необходимо да се предлага един имот от 10 агенции.Колеги не приемайте предложения на собственици които предлагат имотите си самостоятелно и работете само със сключени договори.Без договор е непрофесионално .Ако един апартамент е обявен в много ани ,да си го продават сами. smoking smiley Няма смисъл да се занимаваме с "дървени" тарикати. smoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-11 20:36 от Misioner.
turbozol ,

Поста ти има малка грешка . Не е трябвало да пишеш "Колеги не приемайте предложения на собственици" , а "Колеги не търсете собственици , които сами си предлагат имотите"
Поредната глупост - " Не работете със собственици" ???

Това просто не мога да го разбера.
Абе, вие май наистина сте се взели много на сериозно smiling smiley
До Агронавт-Напълно съм съгласен с теб и не се" бъзикам".Нито трябва да се ПРИЕМАТ ,нито да се ТЪРСЯТ... особенно да се търсят smoking smiley
До Ехо-Или не си ме разбрал или се правиш на ."УЛАВФ.""....Писал съм да не се работи със собственици които си предлагат имотите самостоятелно и ги предлагат в много ани,а не да не се работи със собственици по принцип.. smoking smiley
Турбо: мисля,че съветите ти са напразни. Ти също си го знаеш, нали?

за да се убедиш, пусни частна обява, че продаваш панелка в младост и телефона ти ще се разтопи за два дена..

До Naughty-И АЗ СЕ ЧУДЯ-АЗ съм брокер и имам успешни сделки само ако не въртя по телефони като алавф.Работя с само с подписани договори и клиентите ми идват по други канали.Който ме разбрал разбрал.А една обява влезе ли в нета като частна е ужас..Трудно става брато ...."езеро с патици"един имот с 18 цени ..Баси мамата.. smoking smiley
Ми то и една агенция да пусне обявата други я преписват сама и само да имат и те много имоти за продажба.
turbozol ,

Аз не съм нито брокер , нито АНИ. Не се занимавам с НИ. Горния пост го пуснах на бъзик/ моля , да не ми се сърдите/ .

Ето моето мнение по въпроса: най-добрата защита на потребителя и на всеки един участващ в сделка е свободния пазар. Когато има свободен пазар , то всичко си идва на място. С две думи не може да има ограничения от такова естество или по-точно не би трябвало , защото няма да има свободен пазар.
когато собственик си пусне частна обява след 2 часа същата обява е преписана и пусната от 10 агенции без дори да са се обадили да питат собственика дали е съгласен
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход