Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся производител на кухня за вграждане

Публикувано от kalos 
Re: Търся производител на кухня за вграждане
07-10-2007 - 18:07:39
Здравейте, преди месец ИИКО ни монтираха кухнята. За сега сме много доволни. Нас срокът не ни притесняваше, защото все не бяхме готови. Доволни сме от дизайнера Светлозар, който се съобрази с нашите изисквания, плоскостите бяха добре скроени и обкантени. Много сме доволни и от монтажниците.

Кухнята ни е над 10 метра дълга и пасна добре в помещението.

Ако дадете е-мйл мога да Ви изпратя снимки.


Може ли и на мен да изпратите снимки? dessy_gr@abv.bg

Благодаря!
sve
Re: Търся производител на кухня за вграждане
09-10-2007 - 10:33:17
Имате ли впечатления от фирма GTC Design?
Аз лично останах с добри впечатления от екипа. Мисля да си поръчам кухня от тях.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
05-11-2007 - 11:24:35
ЕТ “ДААР-ГРУП-Димитър Василев” – изработка и монтаж на мебели по индивидуален проект.
Кухни, спални, офиси, децки, хотелски и други корпусни мебели на конкурентни цени.
Тел.0889754478 mail scooterr@abv.bg
smiling smiley smiling smiley
Re: Търся производител на кухня за вграждане
05-11-2007 - 14:52:48
Някой има ли впечатление от кухни arhiluks? Благодаря!
Re: Търся производител на кухня за вграждане
19-11-2007 - 02:54:48
www.monistobg.com
Re: Търся производител на кухня за вграждане
20-11-2007 - 20:54:31
Само не поръчвайте мебели от ЕЖ
Re: Търся производител на кухня за вграждане
20-11-2007 - 23:27:30
Я сподели впечатления от ЕЖ

Един колега остана страшно доволен от тях, но на мен хич не ми хареса отношението им към клиента и май правилно се отказах от услугите им.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
21-11-2007 - 08:31:30
А някой има ли впечатления от Рапид Груп? :ami:
Re: Търся производител на кухня за вграждане
23-01-2008 - 14:08:07
Това че има много противоречиви мнения за една и съща фирма не е учудващо - в голямас степен зависи от това на кой си попаднал при монтажа (за съжаление). От тази гледна точка е по добре да е някоя малка фирма, в която всеки знае какво трябва да свърши. ето ти една фирмичка и от мен, която ми е правила моята кухня. фирмата е много странна, прави педимно нестандарно оборудване, включително и за казина, а цени народни.

0888 508967
Ти Джи Дизайн е фирмата
Re: Търся производител на кухня за вграждане
13-02-2008 - 11:38:41
Има много хрпоизводители на купни и въобще много фирми за мебели. Колкото съ по-лъскави толкова са им по-високи цените. А зпоппаднах сручайно на една малка фирма , която работи с много хубави термоустйчиви плотове, както и плоскости, направиха ми кухня, на много добра цена и в срок. vvr_secret@mail.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход