Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся производител на кухня за вграждане

Публикувано от kalos 
Търся производител на кухня за вграждане
01-08-2007 - 18:29:29
Моля, дайте съвет къде да си поръчам кухня и спалня.
От толко четене вече се обърках, едни казват за фирма "х" че са доволни други така ги очернят, ВЕЧЕ незнам на какво да повярвам.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
01-08-2007 - 22:03:22
за кухня Димат Омега в зала Христо Ботев, за спалня не знам
Re: Търся производител на кухня за вграждане
02-08-2007 - 10:00:44
Благодаря, погледнах сайта на"Димат Омега " ще ги посетя и тях. smiling smiley
Re: Търся производител на кухня за вграждане
02-08-2007 - 15:17:28
А защо в зала Христо Ботев? Какво има там?
Аз виждам че дистрибуторът им е на Ломско шосе.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
03-08-2007 - 09:12:46
Препоръчвам ви фирма Перфект Мебел, бяха ми препоръчани от приятели и аз самата останах много доволна от тях. Работят само по поръчка и ми монтираха и уредите безплатно.
На този телефон можете да се обадите изготвят индивидуални проекти безплатно 0898 50 51 24 Димитър Георгиев. Ето това е линк към сайта им сигурна сам, че ще останете доволни winking smiley мебели по поръчка
www.perfektmebel.com
Re: Търся производител на кухня за вграждане
03-08-2007 - 10:06:45
Вчера посетих ИИКО но намаше консултант и за днес имаме уговорка само ми казаха че срока на изпълнение на поръчката е три месеца, някой знае ли нещо за тях confused smiley
Re: Търся производител на кухня за вграждане
03-08-2007 - 21:53:34
аз си правих кухня в ПЕРФЕКТ МЕБЕЛ ООД останах толкова доволна ,4е от тогава само ги хваля за 1950лв ми направиха ъглова кухния с ветикални плотове като в цената влиза и транспорта и монтажа и тъи като много бързах я направиха за 22 дена.
perfektmebel.com
Re: Търся производител на кухня за вграждане
10-08-2007 - 17:30:55
Ако желаете свържете се с мен meranti@abv.bg , проектирам и изработвам обзавеждане включително и кухни изключително по индивидуални размери и предпочитания без серийно производство.Фирма Меранти ЕООД.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
21-08-2007 - 12:18:35
Здравейте, преди месец ИИКО ни монтираха кухнята. За сега сме много доволни. Нас срокът не ни притесняваше, защото все не бяхме готови. Доволни сме от дизайнера Светлозар, който се съобрази с нашите изисквания, плоскостите бяха добре скроени и обкантени. Много сме доволни и от монтажниците.

Кухнята ни е над 10 метра дълга и пасна добре в помещението.

Ако дадете е-мйл мога да Ви изпратя снимки.
Re: Търся производител на кухня за вграждане
22-08-2007 - 09:37:54
kalina_kika@abv.bg
izpratete mi snimki stana mi interesno eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход