Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ориентировъчна цена за кухня?

Публикувано от Петя 
Елфичка
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
16-05-2006 - 09:23:09
Какво струва 2500 - 3000 лв? Може ли някой да ми каже? smiling smiley Талашитените плоскости? За кухня 3 м ти струват 300 лв (от вносител, всеки може да си купи). Да беше от дърво да ги преживееш тя 3000 - 4000 лв, но при положение че ще трябва да я сменяш след 3 - 4 години мисля че не е оправдано да дадеш толкова пари. Извинете ако изглежда невежо :] но така мисля аз!
Елфичка
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
16-05-2006 - 09:27:14
а като сложиш Ел уредите кухнята ти стъпва 7000 - 8000 лв :crazy:
Ако искате наистина професионално и качествено направена кухня, обърнете се към Динамик - Пловдив. Аз самата си направих преди 4 години кухнята при тях и съм много доволна. Цените са ......... добри. 032,944 032 smiling smiley
Госпожо, цените на кухните по индивидуални проекти варират първо в зависимост от това дали ще ви я правят в София или не. Цените в столицата са приблизително двойни, а някога и по- високи. Съпругът ми и аз изработване кухни и други мебели от ПДЧ и МДФ и мога да ви кажа, че в Перник, където работим цените са няколко пъти по-евтини , отколкото в София, въпреки че материалте и всички консумативи се закупуват от там. Ако имате интерес , изпратете ми някакъв ориентировъчен проект и ще ви предложа изгодна оферта. Гарантирам за качеството!
:!: Mislia,4e v Xelios Pomorie niama da ima6 problemi!
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
31-05-2006 - 14:47:13
Надка имате ли сайт където човек да види някои кухни, които сте правили?




Надка Иванова Написал:
-------------------------------------------------------
> Госпожо, цените на кухните по индивидуални проекти
> варират първо в зависимост от това дали ще ви я
> правят в София или не. Цените в столицата са
> приблизително двойни, а някога и по- високи.
> Съпругът ми и аз изработване кухни и други мебели
> от ПДЧ и МДФ и мога да ви кажа, че в Перник,
> където работим цените са няколко пъти по-евтини ,
> отколкото в София, въпреки че материалте и всички
> консумативи се закупуват от там. Ако имате интерес
> , изпратете ми някакъв ориентировъчен проект и ще
> ви предложа изгодна оферта. Гарантирам за
> качеството!


iznos na kuhni
31-05-2006 - 19:48:36
Iskam da si poracham kuhnia v BG, imam proekt na kuhniata mi. Shte bada v Sofia ot 1 iuli do 1 avgust. Bih iskala da se sreshtna s proizvoditel, koito osven che pravi kachestveni kuhni bi mogal da gi dostavi do Francia, kadeto jiveia.
Ochakvam ofertite vi. Ako tozi proekt se osashtestvi, shte se zaema s iznosa na bg kuhni za francia.
Надка Иванова
08-06-2006 - 09:45:28
Извинявам се, че не посетих форума толкова време и едва сега се сетих. Нямам официален сайт на фирмата ни. Ако все още проявявате интерес към темата бих могла да изпратя снимки на имейла Ви. Относно качеството на материалите и кантирането, което е един от най- важните елементи при изработката на мебели от ПДЧ , то те са от фирма Димбос - София, където според мен и с това не правя реклама и не обвързвам никого с моето лично мнение, качеството е може би най-доброто за София. Относно цените, скромно бих могла да кажа че са на половината на тези в столицата ( кухня , която там струва около 3500-4000 лева при нас не би била повече от 2000, като тук се включва проекта, който е безплатен, доставка и монтаж).Бихте могла да пишете и на имейла ми nadiaivanov@abv.bg , а телефонът ми за контакт е 0878 94 77 60. Ако имате представа как би трябвало да изглежда вашата кухня , изпратете ми проект или скица направена от вас и ще Ви предложа оферта.
Re: iznos na kuhni
08-06-2006 - 10:09:53
Госпожо, бих желала да обсъдим предложената от вас оферта. Пишете на имейл nadiaivanov@abv.bg или телефонът ми за контак е 0878947760
Zdrawite,

az sam ot Blagoewgrad i mi predstoi obzawevdane na nov apartament.

Estestweno finansowite mi sredstwa sa ograni4eni, za6toto apartamentat nito e izmazan, nito ima pod.

S mnogo usilija uspjah da si napravja sama primeren proekt na kuhnja.
( svalih si ot Internet takiva programi )

Kam koi moga da se obarna za orientirowa4na zena i za sawet.

Ima li njakade okolo Blagoewgrad firma - proizwoditel, kojato za prili4na zena bi mi napravila obzawejdaneto za zelija apartament.

Predvaritelno blagodarja, na tezi, koito biha mi pomognali
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход