Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ориентировъчна цена за кухня?

Публикувано от Петя 
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
06-03-2006 - 18:20:16
Кажете, ако обичате, кои фирми сте проверила.
Ако има начин, може да Ви помогнем, или предложим нещо.
Като започнем от Metron, Korinа, разни немски и италиански и стигнем до тези предлагани в Айко, Комо, както и Димат Омега, Сабина, Линеа стар и т.н. Направо се обърках :crazy:
А, Вие с какво бихте могли да ми помогнете?
Димат Омега, вече 4 кухни ми правят и не съм имал забележка, едната от тях ползвах 4 години и не беше мръднала когато продадох апартамента, а имах и бебе.
Аз още не съм избрала кухнята, но съм в процес на търсене. Един познат си е правил кухнята в D&D Design и горещо ги препоръча. Каза че работели с изключително качествени материали, имали страхотни механизми и всякакви екстри. Правят и индивидуални проекти. Цените им са не са много ниски, но определено са по-ниски от вносните кухни, а и зависи от екстрите които искаш.
Знам че имат магазин в София, на бул. на Черни връх - много близо до Кошарите.

Дано съм била от полза.
Знае ли някой дали D&D Design имат сайт? Julie можеш ли да публикуваш някакви координати на фирмата? Това което пишеш звучи доста добре - имам предвид - качествени материали, механизми, индивидуални проекти - това е, което аз търся...
Знае ли някой други фирми предлагащи същото?

temptation би ли игнорирал директно някои от посетените от теб фирми?
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
17-03-2006 - 09:36:49
www.forte.com.pl - кухните ForMix (MDF на доста прилична цена!)
www.brw.com.pl - серията NIKA (другите им са направо на цените и италианските и...)



Proizvoditel sam na kuhni,detski stai, i kakvoto vi hrumne. Sa6to taka izrabotvam unikalni mebeli ot exzoti4na darvesina. Za vrazki: 0886765654 nonakovach@abv.bc
Borman, kutza li rodnoto proizvodstvo ta preporachvash polski kuhni? :-)


moody smiley: vijte v MEBELI911.COM cenite na kuhnite.Realni li sa? Nqkoi moje li da dade pove4e informaciq otnosno tozi sait ? :crazy:
Novodomka Написал:
-------------------------------------------------------
> Kade vav Varna ima hubavi kuhni bez Martineli ili
> Selamore?


za6to ne MARTINELI? TOLKOVA LI E SKAPO? :crazy:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход