Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ориентировъчна цена за кухня?

Публикувано от Петя 
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
17-06-2006 - 21:50:44
Фирмата ми е в Перник, можем да ви направим кухнята, още повече вие вече имате представа как трябва да изглежда. Изпратете ми проекта на имейла nadiaivanov@abv.bg и ще ви кажа колко ще Ви струва. Не е проблем ,че сте в Благоевград.
Moje li niakoi da mi posochi imena na firmi za kuhnenski shkafove v Plovdiv? spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
zdraveite na vsi4ki. ve4e 2 godini se zanimavam s proizvodstvo na mebeli. ako nqkoi jelae kuhnq moga da q izrabotq burzo i evtino./stava vapros za klienti ot varna/. ako imate zapitvaniq mi pi6ete. moje da si uredim sre6ta i da vi izgotvq proekt. rabotq sam za sebe si i za tova mebelite mi ne se oskupqvat mnogo
zdraveite na vsi4ki. ve4e 2 godini se zanimavam s proizvodstvo na mebeli. ako nqkoi jelae kuhnq moga da q izrabotq burzo i evtino./stava vapros za klienti ot varna/. ako imate zapitvaniq mi pi6ete. mailut mi e bigi4o@mail.bg moje da si uredim sre6ta i da vi izgotvq proekt. rabotq sam za sebe si i za tova mebelite mi ne se oskupqvat mnogo
ot kakuv material e po dobre da bade kuhnqta-pdc ili mdf ,koi e po skup
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
07-08-2006 - 16:52:02
Аз имах лош късмет с кухня на фирма АИКО, която дойде в плачевно състояние и която с голям късмет върнах
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
10-08-2006 - 19:01:28
avatar
направиха ми кухня по мой проект и ми излезе 1250 лева, като кухнята е с реазмери 1.85 на 1.85 (тва е цена без уредите де - само шкафовете). много съм доволен и съм даже щастлив
Re: Ориентировъчна цена за кухня?
23-11-2006 - 10:40:06
Dear Rockwall,
къде ти направиха кухня за 1250 лв.?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход