Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД

Публикувано от yassen23 
Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
07-06-2007 - 14:53:47
Знаете ли нещо за тази фирма - Красимир Симеонов ЕООД , има магазини вжБорово на Дойран , на Цар Борис 124 и в Нова Деница в Младост 3



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-11 09:05 от yassen23.
Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
06-09-2008 - 18:28:03

Много добре я познавам и ако не си се преебал досега да си купиш нещо значи си спечелил. Купих си от тчх един диван, който беше напаравен от отпадъчен материал и с много лошо качество. За обслужването на продавачката да не говорим( магазина в Борово). Щях да забравя- нямат никаква гаранция!!!
Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
12-09-2008 - 13:42:15
.... и аз за продавачките в Борово да кажа: не може да се опише с думи - на пазара ако продават гладни ще останат. Разликата от това да ги няма там е, че дразнят с присъствието си, едната май и пие...

Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
26-01-2010 - 19:34:16
Същото може да се каже и за магазина, намиращ се в сутерена на Нова Деница. Служителката (представи се като Деси - съпруга на собственика) се държи арогантно. След неприятни разправии „великодушно” написа на ръка върху поръчката – гаранция 6 месеца (естествено без печат на фирмата). Поръчахме диван с метални крака, а ни доставиха с дървени, въпреки, че никъде в магазина не видяхме диван с дървени крака, нито тази опция бе спомената от служителката. Изводите оставяме на вас!
Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
26-01-2011 - 22:04:10
За всички бъдещи клиенти на "МЕБЕЛИ КРАСИ" искам да сподея,че продавачките и собствениците,са изключително не коректни,успоредно с това върви и грубото и арогантно отношение на собственичката-Лилия Веселинова(така се представи)Крещеше по телефона като истеричка и се караше с мен относно доставката на холната ми гарнитура,наистина мебелите нямат гаранция,качеството-да не коментирам,и понеже съм дала толкова пари за гарнитурата си я ползвам,въпреки,че я видях същата в конкурентна фирма за много по-ниска цена!Чуете ли за тях-БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ!!!!
Re: Знаете ли нещо за мебелите на фирма Красимир Симеонов ЕООД
12-07-2017 - 16:37:44
Quote
Г-жа Христова
За всички бъдещи клиенти на "МЕБЕЛИ КРАСИ" искам да сподея,че продавачките и собствениците,са изключително не коректни,успоредно с това върви и грубото и арогантно отношение на собственичката-Лилия Веселинова(така се представи)Крещеше по телефона като истеричка и се караше с мен относно доставката на холната ми гарнитура,наистина мебелите нямат гаранция,качеството-да не коментирам,и понеже съм дала толкова пари за гарнитурата си я ползвам,въпреки,че я видях същата в конкурентна фирма за много по-ниска цена!Чуете ли за тях-БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ!!!!

Абсолютно подкрепям казаното от г-жа Христова!!!
Фирмата е много некоректна, не си спазва договорите, иска се предварително заплащане, след което доставката не е ясна. Телефонен тормоз и заплахи/рекет по телефона от управителката Лилия Веселинова и истеричната и дългогодишна служителка Десислава Попова!!!
Тази фирма отдавна трябваше да е закрита...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход