Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


bnm
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
10-09-2007 - 20:38:03
Пепел от рози,плюс на едната стена тапет за акцент.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
15-09-2007 - 09:50:56
А за Повдив да ми кажете добри дизайнери?svetoslavb@abv.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
15-09-2007 - 10:52:09
avatar
Това ще бъде нещото, което ще гледате голяма част от времето си там, така че изберете този цвят, който ви харесва най-много. Сивото и черното позволяват тази свобода на избора. Единственото ограничение може да бъде силата и агресивността на някои цветове. Естествено трябва да се има предвид и големината на помещението, осветяването. Едно общо правило: тъмните цветове приближават стените, докато светлите ги отдалечават - т.е. помещението изглежда по-просторно.

Т. Захариева
0887 974 535
www.trendoffice.webs.com
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
16-09-2007 - 17:52:26
Моля, ако е възможно ми пратете координати на дизайнерското студио от което сте доволна.Благодаря!
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
16-09-2007 - 18:00:35
Моля, ако е възможно ми пратете координати на тези младежи.Благодаря
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
20-09-2007 - 16:04:32
Здравейте,
Казвам се Добромира Лулчева и съм интериорен дизайнер и ландшафтен архитект.Изготвям цялостни интериорни решения,придружени с необходимите технически чертежи,3D визуализаци,съдействие за избор на изпълнители, авторски надзор.
Основната ми цел при проектирането на дизайна в един дом,офис,хотел и т.н., е да се създаде хармония между изискванията,нуждите,вкусовете,навиците и бюджета на клиента от една страна,и красивото , уютно и естетически издържано вътрешно пространство от друга.
Можем Заедно да създадем Вашият Дом.
Ако мислите ,че мога да Ви помогна, оставям координати:
mirra_design@abv.bg
02 973 48 14
0896 72 48 14
smiling smiley
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
06-11-2007 - 17:09:55
Zdrawejte,poznawam 2 momi4eta ot Burgas,koito se zanimawat s interior design.Az gi naeh za moja apartament.Naprawiha mi proekta az go odobrih i s ni6to drugo ne se zanimawah sled mesec prosto se nanesoh w super apartament.Cenite sa super.
Mnogo po izgodno mi be6e da gi naema i da im vyzloja rabotata ,otkolkoto az samata da se zanimawam s towa Majstori obikalqne na magazini i t. n..Momi4etata se syobraziha s wsi4ki moi zelaniq i iziskwaniq,spaziha wsi4ki srokowe.Gore6to wi gi prepory4wam.Tel.za wrazka 0899957556
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
10-11-2007 - 15:12:50
Координати на още едно дизайнерско студио: тел. 0886 958595 и мейл: mirrajjj@yahoo.com
Работят много коректно, на добра цена!
ev
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
11-11-2007 - 01:36:18
в момента ползвам услугите на двама дизайнери , правят ми дизайна на къщата , много съм доволен от тях. имат страхотни идеи и предлагат алтернативни варианти. взимат по 8 евро на кв., но си заслужават всеки цент,правят и визуализация и така можеш да видиш как ще изглежда предварително.Ако проявявате интерес пишете на:atanasov72@abv.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
15-11-2007 - 21:16:17
Mirkens Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,
> Казвам се Добромира Лулчева и съм интериорен
> дизайнер и ландшафтен архитект.Изготвям цялостни
> интериорни решения,придружени с необходимите
> технически чертежи,3D визуализаци,съдействие за
> избор на изпълнители, авторски надзор.
> Основната ми цел при проектирането на дизайна в
> един дом,офис,хотел и т.н., е да се създаде
> хармония между
> изискванията,нуждите,вкусовете,навиците и бюджета
> на клиента от една страна,и красивото , уютно и
> естетически издържано вътрешно пространство от
> друга.
> Можем Заедно да създадем Вашият Дом.
> Ако мислите ,че мога да Ви помогна, оставям
> координати:
> mirra_de
> 5;ign@abv.b
> ;g
> 02 973 48 14
> 0896 72 48 14
>


Ако кажеш колко ти е излезнало вси4ко цена няма да имаш!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход