Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
16-04-2015 - 16:33:26
аз се занимавам и с цялостния проект, и с цялостната му организация и изпълнението му - виж на ddborisov.blogspot.com
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
21-05-2015 - 09:35:49
Здравейте!
Аз съм интериорен дизайнер с дългогодишен опит.
Давам конслтации, правя 3д визуализации и технически контрол за изпълнение.
При интерес мога да изпратя мои проекти.
Свържете се с мен на имейл: compaq100@abv.bg или на телефона 0879 439 816 Веселина
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
06-07-2015 - 20:52:16
Добър ден, Баболина
бихте ли споделили и с нас контакти на Ваши дизайнери shellins.ksm@gmail.com
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
06-07-2015 - 20:54:39
Здравейте, Весела работите ли по море? Ако да Моля да ни изпратете оферти на емайл shellins.ksm@gmail.com
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
01-12-2015 - 11:30:07
avatar
Запознайте се и с нашите авторски проекти за интериорен дизайн. Работим изцяло по индивидуален проект. [www.interiorsol.com]
I_S
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
16-12-2015 - 00:31:58
Може да разгледате студио Вертикали, архитекти с дългогодишен опит в сферата на интериорния дизайн.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
16-12-2015 - 12:26:29
Много ми харесва какво правят. Определено са добри!

решетки интериорни врати
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
20-02-2016 - 17:21:22
Здравейте, ние сме студио за интериорен дизайн Арей Груп. Целта ни е да създаваме дизайна, който да ви прави щастливи, да произвеждаме в реалност вашите желания за интериор и продукти, подпечатани в нашия стил. Палитрата от идеи и решения, която предлагаме, обхваща както стандартното, така и нестандартното – чак до формирането на изцяло нови концепции. Всяко предизвикателство виждаме като възможност, да акцентираме върху характера на творбите си. За нас е важно да направим всичко възможно да сте доволни от услугите ни!Именно за това ви предлагаме 3D визуализации с изключително високо качество и фотореализъм. Само така вие ще можете, не само да видите детайно всички вложени в идейния проект материали, а да почувствате атмосферата на новото си жилище или обществена сграда.

Ще се радваме ако можем да ви бъдем полезни!

За повече информация посетете сайта ни :
www.array-visuals.com
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
03-04-2016 - 00:29:44
Здравейте,
какви са актуалните цени за проект на дизайн?
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
15-06-2016 - 12:05:07
avatar
Здравейте,

Quote
krisitna_mihailova
какви са актуалните цени за проект на дизайн?

Цените зависят от обема на работата, конкретните изисквания и срока, за който искате да е готов проектът. Но понякога и само с една добра консултация от професионалист можете да намерите правилното решение на даден проблем. Защото една от основните задачи на интериорния дизайнер е точно това - да помага за решаване на проблеми и да помогне на собствениците да постигнат мечтите си. Освен това проектът трябва да бъде придружен и от други средства за представяне на предлаганите материали, цветни схеми и продукти.

И нещо друго много важно - проектът ще ви свърши работа само ако е направен точно по реални размери и може да бъде реализиран без проблем. Затова аз предпочитам да реализирам проектите, които правя, за да мога да проследя за правилното им изпълнение и за качеството на работата и използваните материали продукти.

Т. Захариева
0887 974 535
www.trendoffice.webs.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход