Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Услугата "Интериорен дизайн"

Публикувано от ra4e 
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
17-09-2008 - 10:50:15
Здравейте,

аз работя във студио за интериорно проектиране и можем да ви направим интериорен проект. Ние сме от Варна, но мисля, че няма да е проблем да се срещнем и да ви направим проекта. Имаме контакти със проидводители в Пловдив, така, че и реализирането няма да е проблем.

Студиото се казва ИНДИЗАЙН.
mail: nikolay.nikov@indesign-bg.com
сайта се пълни с инфо, но все пак - www.indesign-bg.com
тел: 0895 454 7831, Николай Ников

Пишете ми на пощата и ще ви покажа мои проекти.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
17-09-2008 - 12:23:34
Здравейте, казвам се Ирена Памукова, занимавам се с интериорен дизайн. Живея в Пловдив и понеже и Вашето жилище е в града мисля, че комуникацията ще бъде по-удобна. Ако все още търсите дизайнер за Вашия дом може да се свържете с мен на
e-mail - renna@abv.bg или на телефон 0888 697778.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
19-09-2008 - 00:40:03
mnogo molia i na men da mi izpratite koordinati na e-mail;
elpu@abv.bg
blagodaria
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
23-09-2008 - 16:10:37
Zdraveite,otkrivam firma za interioren dizain i tarsq 4ovek,koito ima jelanieto i umenieto da izgotvq proekti na 3d programi.Jelatelno e da imate opit i v drugi firmi za interioren dizain,no kato cqlo dobro portfolio za predstavqne na samostoqtelni raboti sa6to bi bilo dostata4no da ocenq umeniqta i ideite vi.Ako ste kreativna i ob6titelna li4nost mojete da se svarjete s men na tel.:0878248909-Emi
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
27-09-2008 - 01:57:02
zdraveite, tarsia interioren dizainer vav Varna za proektirne na malko nestandarten mezonet. Za preporaki i kontakti molia pi6ete mi na vladinka78@mail.bg
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
29-09-2008 - 14:52:11
Здравейте,

Казвам се Георги Грънчаров и се нуждая от професионален асистент (дизайн, мебели, бани и т.н.) за един апартамент, който на скоро купих.

Той представлява класически мезонет на два етажа - на долния кухня + трапезария, малка баня и хол, - на втория спалния с голяма баня (85кв чисто/120кв с терасите). Апартамента в момента е на шпакловка и замазка, намира се в кв. Белите Брези.

Не ме интересуват 3D, AutoCAD и какви ли не други глупости, а си търся човек, който да влезне в апартамента и да дава идеи, и заедно с него да обсъждаме мой идеи как могат да бъдат реализирани. Имам много екстравагантни и нестандартни идеи и търся подобен човек, който е наясно с пазара, магазините и т.н.

Иска ми се апартамента да стане mix от лукс модерно-елегантно, малко "minimal" с класически цветове и леки акценти с ярки цветове. В проекта влиза и външна стълба (от балкон А към балкон Б на второто ниво).

Бюджет на всичко: 30.000 Евро
Срок: до 31-ви Октомври
Възнаграждение: По договаряне примерно процент от бюджета, но без "оферти на квадратен метър и т.н."
Назначаване: След оглед на апартамента и първи впечатления / идеи

Предпочитам да се свържат хора с мен, които разполагат с опит в тази сфера и имат голяма порция мотивация и търпение, защото аз съм перфекционист и очаквам апартамента да бъде такъв.

За контакти:
0878-78-30-20, Георги

PS: "Обявата" е валидна до 15-ти Октомври



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-29 14:52 от georgi_sf.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
27-10-2008 - 16:26:37
Здравейте, разгледайте сайта ни www.bondart.eu- пишете ни или ни потърсете.
Готови сме да отговорим на вашите нужди в областа на интериорния дизайн!
Кристина Маринова тел:0889 717 353
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
29-01-2010 - 17:09:07
avatar
*write* Я и аз да се изкажа:

Търся си инетериорен дизайнер, жилището ми е 72 квадрата, значи 62 кв без общите части. На шпакловка и замазка.
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
31-01-2010 - 23:06:05
avatar
Re: Услугата "Интериорен дизайн"
02-02-2010 - 07:11:52
Quote
Асусена
*write* Я и аз да се изкажа:

Търся си инетериорен дизайнер, жилището ми е 72 квадрата, значи 62 кв без общите части. На шпакловка и замазка.

Случайно попаднах на форума и реших и аз да се разпиша.
Лично аз съм много доволна от това момиче: http://www.3dsvisual.blogspot.com/
Много е готина и точна и си върши страхотно работата.Цената си я договаряте в зависимост какво искаш да се свърши,но мисля,че няма да съжаляваш.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-02-02 07:21 от violina.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход