Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!

Публикувано от ivo107 
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
28-05-2013 - 20:40:37
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
30-05-2013 - 08:03:55
Е, ами накарай няколко фирми да ти направят оферта за кухня де.

Предпочитам да си купувам вратите от врати Борман Комерс, град София, те имат и полски интериорни врати които са с доста добро качество, имат и турски входни врати на приемлива цена и добър външен вид. От скоро фирмата започна внос и на пожароустойчиви врати от Русия, които и по цена и по качество не отстъпват на приетите норми тук в България.
Един от сайтовете на Борман Комерс е Борман България - сайта на фирмата, а като отделни негови страници са вътрешните интериорни врати на Борман Комерс и входните врати от Турция. Скоро направиха и за противопожарните врати които са с 60 и 120 минутна огнеустойчивост.
Ако искате да ви е по-лесно, то разгледайте сайта за цени на вратитев София, където ще се запознаете и с цените на вътрешните интериорни врати на Борман и с цените на блиндираните входни врати, които фирмата внася от Турция.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-06-2013 - 10:07:29
Не знам откъде ги взимате тия цени! За пет хиляди сигурно правите десет метра кухни. Моята [www.abanos-bg.com] четири метра излезе две хиляди лева. Вярно, беше през 2009 година, но не мисля, че нещата са се променили.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-06-2013 - 21:36:05
Ако желаете, изпратете някакви размери за кухнята на мейла в сайта, и ще изготвим безплатен проект с остойностяване. Можете да погледнете за кухни това: http://borman.biz/?page_id=36
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
21-06-2013 - 14:17:55
Темата е стара и супер интересна аз лично имам яки мераци за тези дизайнерските кухни. Гледам някакви предложения в mebelivaldom.com и цъкам се език ама и цените са им добри де smiling smiley вие какво ще ми препоръчате?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-06-21 14:18 от Mitev77.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
14-10-2015 - 15:31:00
Не си поръчвайте от мебелна къща ХОП - отидохме на място, при което една жена ни направи някаква груба скица на ръка без дори да е виждала мястото. Искаха някакъв чертеж на помещението - добре, че майка ми знае техническо чертане, защото не всеки може. След това дойде на място друг човек - това е след като вече си предплатил и каза, че не може да стане така - преправя, маза отгоре... Освен това исках да смъкне точно 3 см. горните шкафчета, защото трябва сега да се надигам на пръсти - не можело( а и той беше висок колкото мен 1.65 и му беше ясно, че е неудобно). Това не можело, онова не можело. В 21-ви век всичко май може почти, но като си платил вече...
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
04-12-2015 - 00:20:12
Здравейте. Преди няколко години си поръчах кухня от масив от фирма ТОНИКС 96 от Троян - www.tonix-bg.com
Всичко беше точно и с отлично качество, а като цена нямаше и 2 хиляди. За момента кухнята не е мръднала! Сега мисля да си поръчам и маси и столове от Тоникс, за да ми се връзват с кухнята...Фирмата е от Троян, но идват на място във всеки град, така че не е проблем. Аз съм доволна и ги препоръчвам.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
13-03-2016 - 20:50:11
Здравейте!

Мой приятел произвежда кухни - инж. Боянов; помня как направи кухня за родителите си. Последно струваше към 400лв на квадрат, с механизмите и всичко. Мога да го препоръчам, има готин сайт и видео в youtube как работи http://boianovdesign.plp7.ru/

Огледите при него сега са безплатни.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
18-04-2016 - 12:16:51
Поръчвала съм от тук и съм доволна, има голям избор
http://mebelizavseki.bg/кухни/57148b7731d4c/



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-04-18 12:42 от Lady Baby.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
14-05-2016 - 15:36:19
Аз лично мога да препоръчам тази фирма. Много съм доволна. Качеството и цената са повече от добри, работи се лесно и удобно с тях, може изцяло онайн, а може и на място
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход