Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!

Публикувано от ivo107 
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
18-03-2011 - 16:14:46
Някой има ли опит с Карабулев?
Дават ми добра цена, но това все още не значи нищо, ако имат някакви други проблеми.
Иначе имам да обзамеждам един тристаен апартамент и 7 интериорни врати. Ако ми посочите филма, към която да се обърна ще съм благодарен.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
18-03-2011 - 17:38:42
Я вижте каква е хавата: [www.darikfinance.bg]
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
18-03-2011 - 23:34:19
Quote
landstar
Я вижте каква е хавата: [www.darikfinance.bg]
Какво искаш да кажеш?
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
10-05-2011 - 21:07:11
ki
Re: Ей хора
26-10-2011 - 22:08:33
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
01-11-2011 - 09:40:30
И аз от няколко години обмислям покупка на кухня и всеки път когато се ентусиазирам да търся, се отчайвам от съотношението цена качество...

[markita.net]
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
05-11-2011 - 13:22:48
Ако постоянно се отчайвате от съотношение цена/качество, при обикалянето ви за кухни, доста ще има да пообикаляте още smiling smiley
По добре хващайте една фирма за ушите и действайте smiling smiley

От Полша, Германия, Турция, Русия и Италия пристигат вратите Борман в София от качествени материали. Евтини интериорни врати от Полша и Германия и солидни блиндирани входни врати Борман от Турция и по проект се изготвят полски и турски кухните от МДФ на Борман в София. А относно цените на вратите им или за вътрешните полски и немски интериорни врати направете запитване, или ако решите нещо да си купувате и търсите солидни входни врати Борман на ниски цени, то можете да разгледате сайтовете ни. Но за сметка на това пък, ако искате да изкарате пари от МЛМаркетинг, то Green Master - продуктите за здраве и красота, както Грийн Мастер е насреща - фирмата за качествени добавки и много и изключително добри продукти за здраве и красота. Никога няма да сгрешите, ако потърсите другия сайт на Борман за врати Борман - София, които са на ниски цени и Интериорни врати Борман - София на добро качество и от сигурна фирма.
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
10-11-2011 - 01:23:30
Цената е уникална на кухните,особено по поръчка. Да не кажа голяма дума, но мои познати точно си направиха по поръчка с монтаж и им излезна към 5К, при положение,че имаше няколко недомислени елемента. А говорим и за кухня с няколко линейни метра

[gotvene.eu] - рецепти
[xn--h1adaleoho.com] - конкурси
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
01-03-2012 - 15:09:10
[elikelli.snimka.bg]

Eй това е нашата кухничка.И на вас да се похваля.Не виждам защо трябва да се полудява.Просто се проучва фирмата, ако някой си е правил еди къде си виждаш я и преценяваш.Ние така правим и не сме се подвели до сега .Който иска може да я види.С двете си ръце препоръчвам АР ДЕКО! Това е сайта им, а пък вие си решавате. www.ardeco-bg.com
Re: Ей хора, полудях с Кухни по поръчка!
28-05-2013 - 20:40:02
Правихме сме си цял апартамент при Мебели Ломбардо, разбират си от работата и са коректни, това мога да кажа, но всеки си преценява това е и сайта им в който има изработени от тях мебели а не крадени снимки, както в половината сайтове за мебели по поръчка : www.lombardo-mebelsbg.com



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-05-28 20:44 от anibeni.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход