Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Печки с програмируемо включване?

Публикувано от Продавач 
Re: Печки с програмируемо включване?
21-11-2005 - 16:04:50
avatar
ок споразумяхме се имаш от мен един кабел за печка с програматор winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Печки с програмируемо включване?
21-11-2005 - 17:38:24
Продавач, к'во е това човекоядно-садистично стихче в тема за печки??!! напомня ми оня японец, дето толкова обичал приятелката си, че я заклал и замразил, за да си е все до него - и си я хапвал на части !
Re: Печки с програмируемо включване?
21-11-2005 - 18:03:27
Мерси, Maya, ама защо я е сложил тука - това ми беше интересно smiling smiley

Ама чак после видях, че той май си го е закачил за "подписче" - та въпросът ми отпадна. Чудна работа, ама че подписче :}
Re: Печки с програмируемо включване?
22-11-2005 - 10:04:23
avatar
Тъй вярно подписчето ми еsmiling smiley)) Просто толкова си ме радва, че няма на къде и за това съм си го прикачил, но периодично ще го сменям с други подобниsmiling smiley :ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Печки с програмируемо включване?
22-11-2005 - 10:04:57
avatar
Нещо такова :} :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Печки с програмируемо включване?
22-11-2005 - 10:53:20
Имаше един малко странен филм по темата преди бая време: "Елена в кутия". Не точно Елена от Биг Брадър, въпреки че това което й спретнаха не е далеч от филма. На филма сценария беше една идея по-жизнерадостен от G'n'R - все пак не я заровиха in the backyard, ами й се радваха известно време. Тя не се радваше. Определено.
Re: Печки с програмируемо включване?
22-11-2005 - 11:14:45
Яворе, чувала съм го тоя филм, ама не съм го гледала - още от заглавието заподозрях някакви психически отклонения на режисьора smiling smiley - не беше ли на оня на "Туин Пиикс" - Дейвид Линч? Или бъркам?

А след като й се порадваха, не я ли пак заровиха някъде? 'щото без ръце и крака май за друго не става.....
Re: Печки с програмируемо включване?
22-11-2005 - 19:23:57
Ъъъъ, не беше на Мистър Линч, май дъщеря му Дженифър се вихреше в случая... и разбира се с Шерилин Фен в главната роля. Да ме убиеш не помня края. Но пък се сетих за един тъп виц за учения дето късал крачетата на един паяк и след всеки откъснат крак му викал "скачай!". В лабораторния дневник записал като резултат от експеримента че като му откъснеш всичките крака, паяка оглушава winking smiley Що за тъпи асоциации имам, сам си се чудя.
Оф-топик
23-11-2005 - 12:27:09
Да бе - проверих в нета - на някаква Дженифър Линч - сигурно му е дъщеря. Какъвто таткото, такава и тя, даже подозирам ръчицата на тате зад този режисьорски дебют smiling smiley - на какво ли не сме способни за децата си, това родителите!

А, не е важен края на щуротията - може и нови крайници да й поникват на Елена, знаеш ли?! winking smiley

Не си виновен ти за асоциациите - и на мен такава ми дойде (за японеца), като прочетох кръвожадното подписче на Продавач.

Сетих се за друга асоциация - по-малко кръвожадна - за деца и родители. Същата работа, според мен, с Лив Тайлър - най-хубавото нещо в Армагедон беше саундтрака - I don't wanna miss a thing - татко Стив се беше постарал за дебюта на момиченцето smiling smiley

Сори за оф-топика
Re: Оф-топик
23-11-2005 - 16:34:33
avatar
Еееееееее много готин филм е Армагедон, но е малко депресиращsmiling smiley))
Иначе песента на Аеросмит кърти мивки определено.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход