Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Firmi za kuhnensko obzavejdane Dimat-omega!?

Публикувано от petra 
Firmi za kuhnensko obzavejdane Dimat-omega!?
28-11-2006 - 16:23:36
Zdraveite predstoi mi obzavejdane na kuhnqta i se rovih dosta v neta i namerih saita na tazi firma,ima li nqkoi koito da i e polzval uslugite i dali e dovolen ot cenata i ka4estvoto?6te buda mnogo blagodarna ako nqkoi mi spodeli mnenieto so winking smiley
Re: Firmi za kuhnensko obzavejdane Dimat-omega!?
28-11-2006 - 16:45:54
Преди 2 години поръчахме кухня на тъща ми при тях и останахме много доволни, по отношение на качество на изработка, монтажа, спазиха си срока изобщо, нямахме забележки.
По тази причина и сега преди месец отново поръчахме вече за моите родители, на 12 дек. е монтажа, надявам се отново да е всичко наред. Цените според мен са прилични, единствено уредите за вграждане които предлагат са скъпи, но може да си ги купите и те ги монтират заедно с кухнята, просто трябва да са на местото. Също и с мивката - те предлагаха Бланко за 270 лв, аз си купих Франке от Стройко за 200 лв и ще я монтират сега на 12 дек.
Ако сте на етаж над 1-вия ще ви искат допълнително заплащане на доставката, ако няма асансор, мисля 15 лв на етаж...
Поръчката направихме в края на октомври, срока им е 45 до 60 дни сега имат много работа в края на годината...
Успех!
Re: Firmi za kuhnensko obzavejdane Dimat-omega!?
29-11-2006 - 09:20:08
Аз досега 4 кухни съм поръчал от тях и всичките са идеални и по индивидуални нестандартни изисквания, не готови задължителни размери, първата не мръдна 5 години с малки деца, като продадохме апартамента беше като на 2 месеца. Има едно момиче, казва се Блага, в зала Христо Ботев, дано още е там, много добър и разбран проектант. На монтажниците трябва обаче да се стои на главата да не претупват работата.
Re: Firmi za kuhnensko obzavejdane Dimat-omega!?
29-11-2006 - 09:34:33
Абсолютно там е, тя ми взима мерките преди месец, ГСМ-а в офиса й е 0888838776.
Стига да ви е удобно там, че те май имат и друг офис, аз ходих в Студ град, че ми е на 2 крачки...
Re: Firmi za kuhnensko obzavejdane Dimat-omega!?
29-11-2006 - 14:04:21
Blagodarq vi stra6no mnogo 4e mi otgovotihte,za6toto dne6no vreme mo6enici dal gospod! smiling smiley smiling smiley
Re: Firmi za kuhnensko obzavejdane Dimat-omega!?
29-11-2006 - 15:50:06
Аз също си поръчах кухня от там, и точно въпросната Блага ми прави проекта /много добър професионалист/. Монтажът се забави заради нас самите. Имам само притеснения относно монтажа /за тея гадини монтажистите имам лоши отзиви и още по-лоши предчувствия/.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход