Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

споделете за фирма мебели Еж

Публикувано от epopova 
споделете за фирма мебели Еж
24-10-2006 - 18:14:18
Получих добра оферта за кухня и антре от фирма мебели Еж. Споделете нещо за тях.
Re: споделете за фирма мебели Еж
05-08-2007 - 09:59:49

Az sashto se interesuvam ot tazi firma. Ima li niakoi predstava za kachestvoto na mebelite im?
ven
Re: споделете за фирма мебели Еж
05-08-2007 - 16:10:42
Поръчахме кухня при тях преди 3-4 месеца:

Оплаквания:
1. Архитектата която прави проекта изглежда не беше много в час и заради нея сменяхме един куп неща по готовата кухня защото имаше голямо разминаване в цветовете. В резултат цената скочи с 50%.
2. Пребоядисваха ни кухнята поне 3 пъти докато докарат всички вратички в един и същи цвят.
3. Пак архитектата. Имаме шкаф над мивка със стойка за мокри чинии.
Ами шкафа се оказа нисък и стойката не може да се монтира като хората!!
4. Във връзка с 1 и 2 кухнята се забви с месец и половина може и два да бяха след срока посочен в договора.
5. Когато докараха и започнаха да монтират всичко изглеждаше все едно че е употребявано - мръсно ама мръсно 3-ма човека сме го чистили няколко часа. Нямаше вид на нова мебел а на такава която е ползвана няколко години.
6. Във връзка с 2 имаме вратички със остъкляване - целите бяха в капчици боя - и понеже стъклото е грапаво - няма чистене.

Е в крайна сметка кухнята беше ОК след всички ядове и тормоз. Но определено втора кухня или друга мебел от там няма да поръчвам.
ray
Re: споделете за фирма мебели Еж
21-12-2007 - 13:19:43
[bgcolor=orange] :] Моята кухния от МебелиЕЖ стана чудесна...Влязох в офиса случайно,без да знам какво искам...Посрещнаха ме вежливо,търпеливо ми обесниха всички възможни материали...След дълги коментари,инж.Радослава Пенева ми предложи функционални решения за много нестандартното ми разпределение...Забавиха ми поръчката,но пък си заслужаваше чакането.Кухнятя стана уникална, удобна и на прилична цена...Препоръчвам мебели ЕЖ на приятели и познати... :] :] smiling smiley [/bgcolor]
Re: споделете за фирма мебели Еж
05-06-2018 - 20:31:54
Към момента това е напълно фалирала, занимаваща се с измама на клиентите във всяко отношение фирма - давате си парите за боклуци. Просто се загледайте в качеството на това което сте поръчал- клиентите казват че прилича много на втора употреба.Не случайно не се откриват скорошни мнения за тази "фирма". Бягайте на далече, тя просто нищо не може да Ви направи като мебели - само ще имате проблеми.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход