Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
17-10-2007 - 17:22:48
Zdraveite, mnogo sym jdosana za boga hora ne kupuvaite taza prahosmuka4ka, tova e piramida. OT 4 GODINI Q POLZUVAM , I NE SYM DOVOLNA.
TYRSQ HORA , KOITO SA NA SY6TOTO MNENIE I ISKAM SRE6TA SYS GLAVNITE DISTRIBUTORI NA RAINBOW ZA BYLGARIA, MNOGO 6TE SE RADVAM AKO SE SYBEREM IDOSTATY4NO SYMI6LENICI I PREKYSNEM TAZI PIRAMIDA. TE SI IGRAQT S PSIHIKATA NA HORATA I MOGA DA KAGA 4E AZ SYM EDNA OT MNOGOTO IZLYGANI .VSI4KO E SUPER DOKATO NE PO RABOTI6 , IZPROBVA6 LI Q DOSTATY4NO DYLGO 6TE RAZBERE6 4E ZA 1 4AS SA TE ZARIBILI I SA TI VZELI PARI4KITE I PSLE VYRVI SE OPLAKVAJ.

OT DVE GODINI 4AKAM SRE6TA SYS SOBSTVENICITE I ME LYGAT, MOLQ VI AKO IMA DRUGI KATO MEN PI6ETE!!!!!!!!!
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
17-10-2007 - 17:48:30
И защо не си доволна? Насила ли ти взеха парите? confused smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
18-10-2007 - 11:33:29
Nasila , ne no nti davat vreme polovin 4as da si pomisli6 , za6toto imat marketingova programa i ti pravqt otstypka. Sled demonstraciqta si tolkova vpe4atlen , 4e naprovo iska6 da si q kupi6 , no posle kato po4ne6 da q polzva6 ne6tata sa razli4ni........ :cry:
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
19-10-2007 - 03:52:53
abe ti luda li si be Rainbow e nai dobrata pochistvashta sistema otnosno prechistvaneto na vuzduha moje da ima po moshtni prahosmukachki no rainbow si e patent i ti za tova plashtash, taka e piramida e, skupa e daje adski skupa no e dobra, vsi4ko moje da mi kajesh samo ne mi razpraviai 4e ne si zaslujava zashtoto ne e taka, ako ti si niakva skrandzava deto si tarsi kusuri vuv vsi4ko si e tvoi problema samo ne govori gluposti. rainbow e nai dobroto orajie sreshtu domashen prah, akari i marsotii.
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
19-10-2007 - 11:06:15
Quote

Nasila , ne no nti davat vreme polovin 4as da si pomisli6 , za6toto imat marketingova programa i ti pravqt otstypka. Sled demonstraciqta si tolkova vpe4atlen , 4e naprovo iska6 da si q kupi6 , no posle kato po4ne6 da q polzva6 ne6tata sa razli4ni........


Имала си възможност да откажеш да купиш Rainbow, но не си могла да устоиш на желанието да я имаш. Защо не си я продала досега, щом не си доволна?
За каква пирамида става въпрос? За мен пирамида е когато ми вземат парите и не получа нищо в замяна,а тук получаваш уред,при това единственият в света, работещ така.
Аз имам машината от 10 години.Да, скъпа е, най-скъпата вещ в дома ми освен колата,но пък работи отлично и се справя с мърсотията като никоя друга прахосмукачка.
А принципа на който се продава е световно известен и в България много неща се продават така - съдове Цептер, прахосмукачки Кирби,Зелмер, Куин, хранителни добавки, по телевизията - телешоп и мн.други winking smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
20-10-2007 - 14:25:20
Rainbow e nai-dobrata prahosmukachka spored men.Imam q ot 10 godini i raboti bezotkazno.naistina ima ogromna razlika mejdu pochistvaneto s obiknovena prahosmukachka i rainbow.tova se dulji na vodniq filtur.moqt suvet e da si vzemete edin.skupichko e i to dosta,no si zaslujava!
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
23-10-2007 - 14:36:15
Vigte kakvo neznam da li sym luda 6tom kato ve4e sym si dala parite za taq ma6ina , no Molq ne me ubegdavaite v nejnite ka4estva az sy6to sym q polzuva , vse o6te q imam , no ne sym dovolna, vsi4ko e mnogo prehvaleno!!!!!!!!!!!!!!!!
A i mnogo moi blizki sa na sy6toto mnenie, interesno mi be6e da vidq kolko hora sa na moeto mnenie , za6toto znam 4e ima mnogo precakani :ami: :g:
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
23-10-2007 - 15:07:12
mn Написал:

> За каква пирамида става въпрос? За мен пирамида е
> когато ми вземат парите и не получа нищо в
> замяна,а тук получаваш уред,при това единственият
> в света, работещ така.

Принципа на пирамидата, далеч не е това което казвате. Всяко разпространение на продукти, чрез дистрибуция е на пирамидален принцип, независимо дало става въпрос за козметика, тенджери или прахосмукачки. Там всеки дистрибутор има "ръководител", наречен по различен начин в различните фирми. Той от своя страна има свой, по-високопоставен началник и така докато се стигне до върха на пирамидата. От това, че дистрибутор Х е продал един уред, печалба получават всички по веригата, до най високото ниво, понякога това са страшно много нива. Така се оскъпява продукта многократно - например от 300$ до 2000$. Всички приказки, че така се спестявали наеми и други разходи, са верни, но оскъпяването на продукта до крайния потребител при дистрибуция е многократно по-голямо. А дали е единствен продукт на света, съдите единствено по думите на продаващия, който има интерес да ви обработва. В заключение ще кажа, че в страните с развита демокрация и свободен пазар, се глрда с лошо око на дистрибуцията. Приятен ден и дано не ви отегчих.
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
23-10-2007 - 17:23:49
Quote

В заключение ще кажа, че в страните с развита демокрация и свободен пазар, се глрда с лошо око на дистрибуцията.


Този принцип на продаване е измислен точно в страните с развита демокрация и свободен пазар. Може би те са го измислили за нашата страна специално?
Всяка стока, независимо от начина на продажба, струва толкова колкото, даде за нея конкретния купувач.
Приказки от рода на "зарибиха ме","заблудиха ме", "излъгаха ме" са смешни.Никой дистрибутор не взима пари насила, всеки си ги дава сам. winking smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
23-10-2007 - 18:03:55
Там е измислено, но това не значи че е добро и че се одобрява от болшинството.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход