Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
05-07-2007 - 17:22:34
Biah se navil za sistema Vakuflo

Izglezda OK i vsi4ko zaminava izvan ka6tata.

Da oba4e okaza se 4e cenata e po4ti sa6tata kato na Rainbow - 4000 leva.

I sega pak sam v razmisal........................

Mnogo pari sa tova. Za tiah 6te si napravia basein4e v dvora kato se zamisli6.

I vse pak sina mi ima astma. Biah re6il do 2 - 2500 OK, ama 4000....ne znam.
Ima da umuvam o6te
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
05-07-2007 - 17:54:00
pETAR, и аз смятам да сложа Вкуфло или нещо като него - вече и Филипс изкараха и АЕГ и Сименс гледах в Германия. Реших за себе си, че предпочитам със сигурност да изкарвам прахта навън, а не да филтрирам, макар и през най-суперския филтър, воден, фин, микрофибърен или какъвто и да бил...
Сега съм заложил в гредите ф50 отвори и после ще накарам ВИК майстора като свърши с инсталациите да пусне и тези тръби, за да минат Вкуфло или които са там с техните в тях-да не ми къртят наново, те са на ф40 или 45.
Машината слагам в сутерена и ще изведа прахта през ф70 направо в контейнер.
Всеки си преценя...
Abu
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
05-07-2007 - 18:24:03
Преди повече от десет години майка ми каза, че иска Рейнбоу, баща ми я купи и въпросът приключи. Естествено, имаше коментари що толкоз пари за една прахосмукачка, ама те отминаха, пък тя остана и продължава да си работи. Аз не съм много по домакинството, ама на Голямото чистене ми се налага, та знам какво може. От мъжка гледна точка е екстра. Та ако имаш парите и го правиш за детето, решението е лесно - дет са вика, де не си ги дал 4 бона? Ако не ти е по джоба - има си заместители. Аз лично не бих дал толкова пари, имам други приоритети.
А преди 15 години брат ми ми обясняваше как можело да се направи подобна на промишлената аспирация в къща - горе долу по обясненията на Стефан, ама с повече "идейни" детайли. Съжлявам, позабравил съм подробностите, а и не ме интересуваше много. Т.е. почистването може и да не се нарича "система" и пак да е по-добро и обмислено в сравнение с предлаганото от разни фирми. Пък за цената кво да кажа - някъде 1/4 от "марковото".
ПП Първите прахосмукачки в USA са били точно от ултрамодерния тип без резервоар за мръсотията и с един шланг всичко се е изхвърляло през прозореца на улицата. По тая логика след около 30 години ще са хит прахосмукачките Ракета/Тайфун/Циклон и пр. А и на кой мъж му пука с какво го кара да чисти жена му? Мълчи и чисти - остана да се похвали, че него го карат да чисти с по-скъпа система!
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
07-07-2007 - 08:56:38
Случайно се натъкнах на темата, понеже скоро имаше презентация вкъщи. Не я четох цялата, защото тука масово се пише на шльокавица (явно няма модератори).
За тия пари - 4400 лева очаквам космически технологии, а не една тенджера вода с прахосмукачка.
Това, което разбрах е, че ако си сменям малко по-навреме торбата и крайните филтри на прахосмукачката и си купя една кола да ходя сред природата за тия пари (4400 лева) вкъщи ще е чисто и ще се чувствам добре.
Някой опитвал ли е тия фокуси с парцалчетата на обикновена прахосмукачка. На изхода на моята като включихме и лампата отзад излязоха 20-тина малки власинки и толкова (нормално като имаш килим).
Многото пари и нахална зарибявка, па било то и за добър продукт сега ме карат да си мисля : Защо ли не го изкарах с ритници от къщи този шебек, който ми отне 2 (два) часа от най-ценното време през уикенда!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-07 08:57 от universum.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
07-07-2007 - 13:59:03
колега направо за завиждане си. на мене лично Кидика ми пя когато се събираха в клуба в кв. Изток. отчетите им бяха интересни. единия дистрибутор продал на другия и обратно. да има алъш вериш......
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
08-07-2007 - 14:24:06
А каква кола ще си купиш за тия пари? Поредната трошка, с която да замърсяваш природата с газове.... Ама народа го е казал: гроздето е кисело,защото е високо. :}
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
16-07-2007 - 12:43:43
Имам Рейнбоу вече 7 год. и съм доволна! На въпроса - е,не е просто прахосмукачка! Продукта е добър,но и на мен ми се стува прехвален! Работих там около 4 мес. и беше колкото приятно,толкова и ужасно! Това си е направо секта! За три месеца направих 6-7 продажби (така си върнах парите) и както заслужава една "отличничка" имаше и награда - водиха ме в Букурещ на Балканска рейнбоуска среща! Само като си спомня,че бях и аз част от тези лицемерни и алчни хорица...но бях по-младичка (21 г) и много влюбена (в шефа на офиса в моя град)! Преди това ходихме и до Мармарис... общо взето любовта беше моя мотив,а не бизнеса! Като цяло са бая нахални и не искам да имам нищо общо вече с тях!
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
18-07-2007 - 18:39:27
Продаваме малко използвана прахосмукачка "Rainbow" на стойност 1200Е!
за връзка:Krisi_kutlova@abv.bg
P.S.:подажбата не е поради рекламация или недоволство,а спешна нужда от пари
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
23-09-2007 - 14:27:58
www.rainbowservice.bg clap:
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
03-10-2007 - 00:05:07
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход