Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
22-02-2007 - 17:15:59
Специално се регистрирах заради темата. Накратко това е ПИРАМИДА! Имах големи неприятности с тях. Впримчват те с разни търговски хватки и откачане няма. А и качествата и са прехвалени. Преди 10г. мой познат който живее и Канада ми каза, че там се гледа с лошо око на дистрибуцията изобщо. Тогава не му повярвах и не разбирах защо. Сега вече знам, но ми струва много нерви и време. Чак като заплаших със съд се оттървах, но ме мотаха 10 дни от сутрин до вечер.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
25-02-2007 - 22:59:08
Тази тема май си я откриват само за реклама от Rainbow (РЕЙНБОУ) все едни и същи хора!
Те не щат да разберат , че не са ни интересни. Водните филтри са опасни - защото генерирет аерозали ( с размери 150 - 500 микрона ) и чрез тях разпространяват в помещението всичкия ситен прах, вируси, спори, плесени и т.н. , които разболяват тези които ги вдишват във вид на "свеж приятен въздух" .
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
01-03-2007 - 00:01:40
Ami Rainbow si e Rainbow. Da ima podobni i to dosta dobri, mnogo dobri, prahosmuka4ki, no ako imate vazmojnost za Rainbow po-dobre neia, vapreki 4e tia ne 4isti sama smiling smiley No 4000 sa mnogo. Mislia,4e 1 500 dolara e po-realnata cena.Moia poznata si ia kupi za tolkova.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
05-03-2007 - 01:05:31
и пак да добавя - от '60 година насам ,РЕЙНБОУ се продава успешно на всички континенти.При нужда от ремонт - 0894 705 999
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
09-03-2007 - 17:14:37
tehnic Написал:
-------------------------------------------------------
> и пак да добавя - от '60 година насам ,РЕЙНБОУ се
> продава успешно на всички континенти.При нужда от
> ремонт - 0894 705 999


Единствения изключителен оторизиран сервиз за България е: Рейнбоу Сервиз ООД-гр.София, кв.Изток, ул.Георги Бакалов 12, тел.9711760, раб.време: 9 до 18 часа всеки ден без събота и неделя. От 12.03.07г до 18.03.07 г сервизът няма да работи.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
29-03-2007 - 12:50:51
Здравейте!Много се радвам,че попаднах във форума.Мога да споделя с вас какво представлява "Рейнбоу",защото я имам от много години. Най-напред да ви кажа,че това не е прахосмукачка,а почистваща система,която работи на принципа на окъпване на въздуха с вода.Но за да се постигне този ефект е необходимо доста да се поработи със системата-в смисъл поне две седмици,за да се изхвърлят всички "гадинки" от жилището.Който е гледал демонстрацията знае за какво става въпрос. :ami: Воден филтър-да,много "праходухачки"имат такъв,но РЕИНБОУ има и хепа филтър,който улавя и плесени,и полени,и всякакви такива.За акарите в леглата да не говорим-те са основните причинители на нощното главоболие,запушен нос,асма и много други. :cry: :cry: Едно от всички предимсва е,че не се налага да се прави пролетно чистене,ако се почиства цяла година с РЕЙНБОУ в рамките на един път седмично.За нея ще чуете и добри и лоши неща-нормално е .Лично аз не мога да си претставя да чистя с друго,освен с нея. Ако някой го интересува тази тема,ще се радвам да си поговорим clap: clap:
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
29-03-2007 - 13:25:19
И другите имат хепафилтри. Направете опита с друга прахосмукачка с воден филтър - онзи опит с почистването на акарите и ще се убедите, че няма разлика. Демонстраторите дават само тази информация, която им върши работа на тях - печелят много от всеки клиент. А както се каза в един филм "не прахосмукачките чистят, хората чистят"
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
29-03-2007 - 14:12:28
Да,съгласна съм за хепа филтъра.Но аз още в началото споменах,че това е система за чистене т.е. функциите са много-не само почистване с четка.Коя прахосмукачка има тупалка-на място тупам матраците/като имате предвид,че са антибактериални,да не ви описвам какво излиза от тях/. eye popping smiley След това-устройството за пране:като започне от килими,холови гарнитури,седалките на колата-всичко това е много лесно-не е свързано с носене на перални,автомивки и.т.н.Миналото лято например при ремонта на апартамента,латекса на стените го направихме сами с устройството за пръскане.В къщи нямаме абсорбатор,защото РЕЙНБОУ като се включи,изпълнява и тази функция :loveu: :loveu:
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
29-03-2007 - 14:42:30
Перящото устройство е същото като на др. перяши, не върши работа. И прехвалените преперати също. А тупалката я получаваш като им усигуриш ЧЕТИРИ КЛИЕНТА - не за демонстрация, а да си КУПЯТ системата. Те ще получат тупалката също като осигурят по 4 клиента - тоест 4х4 . От това по голяма пирамида здраве му кажи.
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
29-03-2007 - 15:04:25
Не знам кой ви е казал, че голямата тупалка се дава за 4 продажби... От информацията, която имам голямата тупалка винаги е била в комплект с машината . Някои от другите устройства се получават или за определен брой демонстрации или при продажба по препоръка, а винаги при покупката има едно или две устройства като подарък.
Вярно е,че и други прахосмукачки имат ХЕПА филтър. При Рейнбоу обаче този филтър е поставен за да улови частичките прах ,които не са били уловени от водния филтър. Става въпрос за частички по-малки от цветния прашец.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход