Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
18-04-2008 - 14:06:05
tarantula Написал:
-------------------------------------------------------
> zdraveite, iskam da popitam ot kude moga da si
> kupq filtur za Rainbow. Jiveq v Stara Zagora i
> mislq 4e ve4e nqmat ofis v grada. Pi6ete ako
> znaete i kakva e cenata mu.
> blagodarq predvaritelno>
>


Potarsi v google.bg po4istva6ti firmi i tam mislq,4e ima6e ne6to za Rainbow!Porovi se tam i moje da si nameri6...uspeh!
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
16-06-2008 - 10:29:46
zdravei na vsi4ki ot foruma ve4e ima mnogo po dobra prahosmuka4ka imnogo po evtina su6tite ka4estva dva puti po evtina
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
16-06-2008 - 13:45:48
Роня, парите имат стойност и би трябвало да се ценят не да се пилеят, но от друга страна за всеки трябва да има хляб за да нахрани дечицата си!
Та моят съвет е, КУПУВАЙ!!! winking smiley :} :} :}
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
16-06-2008 - 14:27:46
Много ми е интересно...какво ще се случи,ако някой се опита да обясни на американец,че иска да му продаде ПРАХОСМУКАЧКА за 4000 лева.....та била тя и Рейнбоу :} :} :}
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
17-06-2008 - 19:59:45
Здравейте,

Аз използвам немска почистваща система на фирмата Форверк.
Много съм доволна, абсолютна конкуренция на американската машина, но на много по-добра цена.
Малка, компактна е и прането е на сухо - просто съм супер доволна. Мъжът ми има алергия и откакто използвам системата той се чувства много по-добре (уреда има сертификат, че е подходяща за хора с астма или алергии).
Ако имате желание мога да ви свържа с приятелка, която работи във фирмата.

Стелиана
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
17-06-2008 - 22:22:10
Стелиана, за какви пари става дума, от къде сте я купила?
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
17-06-2008 - 22:47:46
Стелиана, разбрах, че сте дистрибутор на Vorwerk, разгледах сайта, но не ми стана ясно как работи това чудо. Да бяхте сложили едно клипче в сайта, по-добре щеше да бъде. А за най-важния въпрос - цената - нито дума!? Рекламира се лизинг на 0%, но каква е цената, нещо за схемата на лизинга?!?! Пак нито дума! Нали знаете, българинът се интересува от 2 основни неща: колко е ефективно и......колко струва. А това от сайта не го разбрах. Ако желаете и ако Ви е възможно, ще съм Ви благодарна да ми отговорите, а покрай мен и вероятно на много други от форума. В очакване съм.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
19-06-2008 - 20:03:11
Здравей Петя,

Отначало станах клиент на фирмата, но тъй като бях и все още съм много впечатлена от продукта доведох и други клиенти, сега вече работя във фирмата и съм мениджър по продажбите на Форверк за България.
Маркетингът на фирмата е рекламата да се прави директно при клиента, или там където ще се използва уредът. Мотото на нашата фирма е най-доброто за вашето семейство.
Ако и ти Петя, искаш да провериш за себе си дали това е най-доброто за твоето семейство, аз с удоволствие ще изпратя консултант на фирмата, за да ти демонстрира продукта. Възползвай се от едно безплатно тупане на матрак или килим и дай своята оценка за немската почистваща система Коболд.
Така както всяко семейство е уникално по рода си (бит, социално положение, навици, приятели и ред други неща), така и всяко домакинство си има своите особености.
Системата за почистване има 10 функции: тупане на матраци, килими, дивани, сухо пране на матраци и килими, почистване на твърди подове, полиране на плочки, полиране на паркет и дърво, филтрация на въздуха и почистване на зоните над земята. Всеки клиент сам избира какво ще използва според нуждите си и така се сформира цената. Ще ти кажа само, че пълният комплект със всички екстри е наполовина на въпросната система, която се обсъжда във форума. От април еспирементално предлагаме безлихвен лизинг до 9 месеца (без доказване на доходи и одобрение от банката).
Ако има още отворени въпроси с радост ще ти отговоря.


confused smiley smiling smiley moody smiley:
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
21-06-2008 - 13:04:23
Стелиана, благодаря за отговора, почти съм удовлетворена, но за удоволствието някой да ми поизчисти къщата, демонстрирайки ми така наречената система за почистване, малко се съмнявам, по простата причина, че съм в Русе, освен ако и тук сте пуснали "пипала". Благодаря все пак. Ще следя форума и реакциите на другите, пък ако стигнете и до Русе, свиркай. Приятни почивни дни! :]
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
23-06-2008 - 21:44:29
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход