Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Rainbow прахосмукачка - да или не?

Публикувано от Ronia 
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
11-11-2014 - 12:21:36
avatar
Quote
rali
Има подобни на Кercher,като цени са доста по-добри и са професионални! Има даже такива за стоителни отпадъци*ok*Това с Рейнбола го помня от малка,смятай,добре ,че нашите тогава само тенджери Цептер си взеха smiling smiley
ЗА!!! smiling smiley
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
14-11-2014 - 10:38:29
avatar
Всичко е страшна измислица. Помня навремето как ме облъчваха разни познати, да ми идват някакви хора да ми правят презентация в нас и какво ли не. Понеже ми беше много досадно и неприятно някой да ме агитира да си купя нещо, което струва колкото една кола, нещо, което на практика мога да наема, та поради тази причина просто не харесвам тези прахосмукачки.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
22-11-2014 - 00:41:39
avatar
Родителите ми ползват Рейнбоу от 15 години. Взехме го поради алергията на майка ми от домашен прах. И се оправи жената. И си го взимам от тях с колата и си чиста в нас. И покрай нас го ползват всички роднини и познати. ;-) Ясно е , че не може да го пускаш всеки ден, но веднъж седмично е супер. Слагам си лавандула и ментолка във водата, защото тя събира мръсотията във воден резервоар и навсякъде се ароматизира и освежава. Въпреки, че съм с ламинат пак ползвам Рейнбол-а.


Препоръчвам горещо на всеки, който иска да има бижу в дома си.
Не знам дали още ги има в България, не съм се интересувал. Преди много години бяха в една кооперация до КАТ, сега не знам къде са.
mn
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
22-11-2014 - 17:00:46
На същото място се намират и сега.winking smiley

Родителите ми ползват Рейнбоу от 15 години. Взехме го поради алергията на майка ми от домашен прах. И се оправи жената. И си го взимам от тях с колата и си чиста в нас. И покрай нас го ползват всички роднини и познати. ;-) Ясно е , че не може да го пускаш всеки ден, но веднъж седмично е супер. Слагам си лавандула и ментолка във водата, защото тя събира мръсотията във воден резервоар и навсякъде се ароматизира и освежава. Въпреки, че съм с ламинат пак ползвам Рейнбол-а.


Препоръчвам горещо на всеки, който иска да има бижу в дома си.
Не знам дали още ги има в България, не съм се интересувал. Преди много години бяха в една кооперация до КАТ, сега не знам къде са.[/quote]
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
24-11-2014 - 13:48:08
avatar
Моето мнение по въпроса си остава малко противоречиво, но така или иначе нямам излишни пари за такъв скъп уред.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
05-12-2014 - 12:59:41
*stop* препоръчвам на всички, които са се ориентирали към тази покупка да бъдат предпазливи. Цента от 5 000 лв не е финална започва едно ежегодишно дърпане за пари, а уж е гаранционна Платени профилактики, консумативи 30 лв на години посещение и евентуално ремъци
и през година две около 100-200 лв за профилактики и ремонт, който не е гаранционнен голямато изваждане продължва и няма спиране
Наистина е добра, но не достатъчно за тази висока цена
Реално доживотна гаранция няма, а само до 7 години и то на мотора- при ежегодишно изваждане средно по 50 лв :“ ГОЛЯМА СЕКТА СА ХХХААХ
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
05-12-2014 - 13:01:18
не зная как толкова скъп уред постоянно има някакви проблеми - при условие, че не работи на пълни капацитети - ползва се един път седмично
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не? Коректни и не
05-12-2014 - 13:09:50
подкрепям
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
08-12-2014 - 12:10:24
avatar
А аз мисля, че тези прахосмукачки са морално остарели вече. Лежат на някакви стари лаври.
Re: Rainbow прахосмукачка - да или не?
15-09-2015 - 13:39:31
Вече и по-хубави има.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход