Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Помощ хлебарки sad smiley
12-09-2007 - 15:17:48
NellyTa, ако това е вярно до сега хлебарките да са изчезнали като вид. Колко често мажеш тръбите с картофеното пюре смесено с отрова? или това чудо седи по вашите тръби вече 2-3 години confused smiley
Re: Помощ хлебарки sad smileyАБЕ АЗ ЧЕТОХ ВЧЕРА ЗА ПРЕПАРАТА РЕГЕНТ 800
19-10-2007 - 17:53:20
Това дето ти го е казала продавачката е истина. Аз самата напръсках с Регент в нашия апартамент, след което целите ми ръце станаха в малки ранички, които изчезнаха чак след седмица, а кожата на лицето - около очите ме сърбя два дни. Ходих на лекар и ми казаха, че съм получила някаква алергия от химикала в препарата. Най-лошото е че въпреки всичко това хлебарките си останаха.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
19-10-2007 - 19:19:02
И аз в апартамента пръсках с Регент и вече 1 година нямам хлебарки.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
19-10-2007 - 21:49:57
Не съм сигурна доколко е правилно да пръскате в къщи, където живеете с препарат за колорадскки бръмбар. Това е нещо, което производителят е направил да трови на полето, а не в къщи. Някои от тези инсектициди са канцерогенни, с дълготраен алергичен ефект и прочее. Спомняте ли си за "чудодейния" препарат ДДТ, който вече е забранен?
Това лято в нашето жилище се появиха огромно количество хлебарки. Купих си препарат на фирма GLOBOL - казва се Shhabenpaste. На кутийката отпред е нарисувана хлебарка на фона на кухня. Пише, че е силно отровен при смесване с вода(пазете си аквариумите). Така, че се изстисква по няколко капки от тубичката в цепнатените, край вратите и прочее. Отличен е. Всичко изчезна - хлебарки и даже молците, които понякога се появяваха.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
22-10-2007 - 15:58:18
Здравей,
Ние скоро се преместихме в нова квартира и за мой ужас открих,че си имаме съквартиранти.
Имам малко дете и не зная какво да правя с тези хлебарки. Вече пръсках няколко пъти, но ефектът е временен.
Бих искала да ми обясниш как по-точно нанесохте това пюре в кухнята и в каква гъстота. Не изсъхва ли след време и няма ли опасност да напада по пода и даго погълнеш .
Re: Помощ хлебарки sad smiley
22-10-2007 - 19:56:30
Когато пръсках с Регент два дена не бяхме в апартамента.Така ми беше казал продавача на селскостопанската аптека.Другият вариянт пръскате в едно помещение и запечатвате вратата с хартиено тиксо.И на 2 ден проветрявате.После другото помещение и т.н.Но за 2лв ефекта е положителен.От миналият Август нямам хлебарки.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
22-11-2007 - 15:05:31
Много нетрадиционно решение ще ви предложа:
Почистващ преперат за ламинат...старнно но действа и аз не вярвах но вече много съседи и техните приятели се спасиха така smiling smiley
Re: Помощ хлебарки sad smiley
22-11-2007 - 15:27:51
Здравейте!
Можете ли да ми поясните как става с този препарат, просто се измива ли или как?
Re: Помощ хлебарки sad smiley
22-11-2007 - 15:59:18
ilieva просто пода се измива със него и не се забърсва за хората не е опасен явно действа по някакъв начин на гадинките winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-22 16:01 от vanqlichkova.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
06-02-2008 - 13:23:03
здравейте на всички в форума.Много е гадно да имаш хлебарки,направо е непоносимо.И аз имах в квартирата ползвах кви ли не препарати и ефекта беше краткотраен.Накрая викна фирма за борба с насекоми, мисля че се казваше НИКОС и от тогава определено ниамам хлебарки,е понякога излизат ама не се задържат в апартамента.Най добре е дасе обърнете към квалифицирана фирма и да им ползвате услугите.Имам го телефона на никос- 0878650106.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход