Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ хлебарки sad smiley

Публикувано от Ronia 
Помощ хлебарки sad smiley
05-10-2006 - 08:06:53
Здравйте, извинявайте за неприятната тема, но ако някой се е справил с тази напаст моля да помогне :cry:

Слагахме различни неща из къщата и те продължават да си живеят и да си действат все едно нищо не сме направили. eye popping smiley Освен това имам детенце на година и половина и котка и се притесняват да слагам всичко възможно против хлебарките да не им повлияе и на тях.

Re: Помощ хлебарки sad smiley
06-10-2006 - 17:49:50
Никой никога не се е отървал от хлебарки? sad smiley ??
Re: Помощ хлебарки sad smiley
06-10-2006 - 19:40:30
В офиса ни (стара сграда от соца) им стъпиха на врата, но пръскат през 2-3 месеца.
Нещо без мирис, твърдят безвредно, доста минимално по пода край стените и !!! в наше присъствие. Изчезва за 5-10 минути. Минават(ако не пропуснат) цялата сграда.
Вече две години не са се мяркали гадините - преди ги имаше (умерено).
От някаква фирма са - мога и да ги издиря, а съм мяркал и коли на подобни фирми.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
08-10-2006 - 12:02:00
avatar
Отиди в селскостопанската аптека и поискай Регент,то е против колорадски бръмбар,но е трепач за хлебарките.Пакетчетата са по 1 грам,разтваряш ги в около два литра/то си пише/.Пръскаш в банята и под кухненските уреди.Може и от външната страна на балконската и входната врата.Ефектът е невероятен.Успех. smiling smiley
Re: Помощ хлебарки sad smileyАБЕ АЗ ЧЕТОХ ВЧЕРА ЗА ПРЕПАРАТА РЕГЕНТ 800
20-10-2006 - 10:28:19
АБЕ ВЧЕРА ВЕЧЕРТА ДОКАТО С МЪЖА МИ ТИЧАХМЕ ИЗ АПАРТАМЕНТАjavascript:emoticon(':g:')
javascript:emoticon(':g:') И УБИВАХМЕ ГАДИНКИТЕ КОИТО ОТ ЕДИН МЕСЕЦ НИ ТОРМОЗЯТ А ПЪК 7-ГОДИШНАТА НИjavascript:emoticon(':g:')
javascript:emoticon(':g:') ДЪЩЕРЯ ПИЩЕШЕ ЧЕ И ВЛИЗАТ В ЛЕГЛОТО ВЛЯЗОХ В ИНТЕРНЕТ И ПОПАДНАХ НА НЕЩО javascript:emoticon('eye popping smiley')
javascript:emoticon('eye popping smiley')
ОТ СТУДЕНТСКИ ГРАД КАЗАХА ЧЕ СА СЕ ОТТЪРВАЛИ С ПРЕПАРАТА РЕГЕНТ 800
ТОЙ Е ЗА КОЛОРАДСКИ БРЪМБАР И СТРУВА 2ЛВ.-1ГР. РАЗТВАРЯ СЕ В ДВА ЛИТРА ВОДА И СЕ ПРЪСКА ЦЯЛОТО КОЛИЧЕСТВО ИЗ ЦЕЛИЯ АПАРТАМЕНТ ДАЖЕ И ОТ ВЪНШНАТА СТРАНА ПО БАЛКОНИТЕ ПРОЗОРЦИТЕ И ВРАТИТЕ.
ДОТУК ДОБРЕ javascript:emoticon('clap:')
javascript:emoticon('clap:')НО СУТРИНТА КАТО ГО КУПИХ ОТ СТОЧНА ГАРА -ОТ СОРТОВИ СЕМЕНА МАГАЗИНЕРКАТА МИ КАЗА , ЧЕ ТРЯБВА ДА НЕ СЕ ВЛИЗА javascript:emoticon('sad smiley')
javascript:emoticon('sad smiley')СЛЕД НАПРЪСКВАНЕ ПОНЕ 2 ДНИ И ДА НЯМА ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ.javascript:emoticon(':g:')
javascript:emoticon(':g:')
АКО НЯКОЙЙ ГО Е ПРОБВАЛ ДА МИ КАЖЕ ЗАЩОТО ЩЕ ПОЛУДЕЯ.javascript:emoticon('confused smiley')
javascript:emoticon('confused smiley')
НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ С ДЪЩЕРЯТА ХАМСТЕРА ПЪК И НИЕ КЪДЕ ЩЕ ХОДИМ 2 ДНИ?javascript:emoticon('confused smiley')
javascript:emoticon('confused smiley') sad smiley
Re: Помощ хлебарки sad smiley
20-10-2006 - 13:32:01
Привет Ronia,
ето моя опит с хлебарките - преди живеехме на последен 8-ми етаж и беше пълно със хлебарки (идват от подпокривното пространство където има тръби на парното). Една колежка на жена ми ни препоръча един човек, който се занимава с пръскания против вредители. Извикхме го (и това е проблем че половината година ходи да пръска във швейцария има си фирма там) не знам с какво пръска някякъв специялен химикал просто след като на пръска тия ми ти гадинки почнаха да излизат от всякъде където се бяха скрили. Резултата след това 3 години без хлебарки - ама наистина и то само с едно пръскане за което ни взе 20 лв. След това се преместихме в един апартамент в стара кооперация на първия етаж. И тука аре пак неканени гости и то по размера им можех да съдя че са на възраста на кооперацията. Пак същата процедура звъняхме на човека дойде пръска пак и то само около кухнята и банята и ефекта беше същия до сега много рядко сме намирали по някоя и тя вече уряла през ноща. Вече сме тука трета година.
ето и контактите му
Любенов 0888 53 70 12
дом. 852 08 13
Re: Помощ хлебарки sad smiley
31-10-2006 - 08:09:55
Ще ви изядът ушите - най новия виц соф кухня без хлебарки :} :}
Re: Помощ хлебарки sad smiley
02-11-2006 - 12:51:19
Ние имахме много преди години. След това започнахме да пръскаме с Райд и ефектът беше много добър. С 2-3 последователни напръсквания се отърваваме за месеци. Ако се появят отново напръскваме отново. Сега от години не съм виждала хлебарка вкъщи - предполагам, че и съседите са се справили с тях и затова. Но е важно да се напръска около всички отвори, откъдето могат да се появят - тръби на баня, тоалетна, отдушници и т.н. Тези места трябва да се поддържат отвреме на време и ефектът е страхотен. По принцип е възможно в жилището, ако има някъде затулени недостъпни места в шкафове и гардероби да се промъкнат и да си направят гнездо - и тези места да са източника. Но с Райд нещата се решават. За да им подейства е достатъчно да минат върху място, където сте напръскали. Препоръчвам го най-горещо. Дано се справите!
ПП Ние също имаме котка и не сме имали проблем, но все пак сме били внимателни - старали сме се известно време котката да не ходи по месата, където е напръскано, независимо, че на упътването пише, че е безвредно.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
12-09-2007 - 11:27:23
Zdravei,
i az imam kotka i do skoro bezbroi hlebarki plus pulna kolekcia s preparati za pruskane i za miene - obshto vzeto ne im prechat.
Sega izpolzvam edni kartoneni kapani - lepenki - kotkata ne im obrushta vnimakie, ne mirishat, i v edin kapan se subirat po 150- 200 hlebarki. Kapana se izhvurlia kato se napulni i slagam nov.
Opredeleno namalyaha i vmesto da mi skachat po glavata se zavirat v kapana.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
12-09-2007 - 12:03:13
Рониа,

Единствено с Регент стана при нас. След това го препоръчахме на много приятели с неизброими количества хлебарки в панелни блокове - ВСИЧКИ се оттърваха. :!: При това трайно. :!: Вече 2-3 години без нито една! :!:
Разликата от другите съвети за този препарат е, че ние го смесихме с картофено пюре, направено от 2-3 картофа и го намазахме около тръбите на канала и парното, зад хладилника, сложихме и върху шкафовете в кухнята. Гледахме да е на места, недостъпни за децата, защото ни предупредиха, че е много отровен. Честно казано, аз доста се притеснявах, особено като прочетох на опаковката, че количеството от 1 грам е достатъчно за 1 декар! :!: Но... бедствието беше огромно и с внимателно поставяне в крайна сметка се избавихме от гадините!!! :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход